Trwa ładowanie...

Nysa: tragiczny wypadek na obwodnicy. Nie żyje 5 osób, w tym 2-letnie dziecko

Wczoraj przed godz. 22 na obwodnicy Nysy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch aut zginęły cztery osoby dorosłe i 2- letnie dziecko. Jedno z dzieci w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

Share
Nysa: tragiczny wypadek na obwodnicy. Nie żyje 5 osób, w tym 2-letnie dziecko
Źródło: OSP.pl
d1nmrwo

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 21:40 na obwodnicy Nysy, 1,5 kilometra od Wyszkowa Śląskiego. „Sytuacja na miejscu wyglądała makabrycznie, dwa rozbite auta i sześć osób wewnątrz tych pojazdów. Sytuacja naprawdę trudna dla sił, które były pierwsze na miejscu akcji”- relacjonował st. kpt. Marcin Skalny, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nysie dla portalu osp.pl.

"Sytuacja na miejscu wyglądała makabrycznie" OSP.pl
"Sytuacja na miejscu wyglądała makabrycznie" Źródło: OSP.pl

Jednym z samochodów podróżowało małżeństwo z dwójką małych dzieci, w drugim dwóch mężczyzn. W wypadku zginęło 5 osób: 40-letni kierowca audi, jego 36-letnia pasażerka i 2-letnie dziecko oraz 30-letni kierowca skody i jego 20-letni pasażer. Do szpitala w ciężkim stanie trafiło 4-letnie dziecko, które jako jedyne przeżyło wypadek.

d1nmrwo

Na miejscu działania prowadziło 14 zastępów straży pożarnej, 3 zespoły ratownictwa medycznego oraz 2 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziło m.in. 14 zastępów straży pożarnej OSP.pl
Na miejscu zdarzenia działania prowadziło m.in. 14 zastępów straży pożarnej Źródło: OSP.pl

W nocy wystąpiły spore utrudnienia w ruchu, zamknięto także odcinek obwodnicy na wysokości Hanuszowa i Wyszkowa Śląskiego. Badania miejsca wypadku wznowiono rano. Drogę zablokowano na czas prac ekip prokuratorskich. Wprowadzono objazd przez Nysę, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

d1nmrwo

Podziel się opinią

Share
d1nmrwo
d1nmrwo
Więcej tematów