Trwa ładowanie...
d48ulm7
Policja

Nożownikowi z Rybnika grozi dożywocie. Mężczyzna zaatakował podczas ślubu

23-letni napastnik usłyszał zarzut usiłowania podwójnego zabójstwa. Prokuratura jeszcze w poniedziałek będzie składać wniosek o tymczasowe aresztowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna zaatakował w czasie składania przysięgi małżeńskiej
Mężczyzna zaatakował w czasie składania przysięgi małżeńskiej (Policja)
d48ulm7

Do ataku doszło w sobotę podczas ceremonii zaślubin w Centrum Chrześcijańskim "Winnica" w Rybniku. Młody mężczyzna zaatakował w czasie składania przysięgi małżeńskiej. 23-latek został zatrzymany przez gości i przekazany policji.

Do szpitala trafiła młoda para. 20-letnia kobieta po opatrzeniu została zwolniona do domu. Natomiast 25-latek pozostał w szpitalu, nie zagraża mu niebezpieczeństwo.

Prawdopodobnie motywem działania mężczyzny była zazdrość. Według ojca pana młodego, wcześniej odgrażał się, że nie dopuści do ślubu. Jak poinformowała rybnicka policja, napastnik był trzeźwy, została mu również pobrana krew do badań na zawartość innych środków. Podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania podwójnego zabójstwa.

d48ulm7

Pan młody w rozmowie z TVN24 opisywał, że zabrakło pół centymetra, żeby ostrze noża przecięło tętnicę. – Mogło być dużo gorzej, ale na szczęście nie jest – powiedział. Jak dodał, Bóg miał ich w opiece.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

d48ulm7

Podziel się opinią

Share
d48ulm7
d48ulm7
Więcej tematów