Trwa ładowanie...

Nożownik zaatakował podczas przysięgi małżeńskiej. Goście rzucili się w pościg

Atak miał miejsce podczas ślubu w Centrum Chrześcijańskim Winnica w Rybniku. Napastnikiem jest 23-latek. Cały czas pojawiają się nowe fakty w tej sprawie. Okazuje się, że motywem miała być zazdrość o pannę młodą.
Share
Zapowiadał, że nie dopuści do ślubu
Zapowiadał, że nie dopuści do ślubuŹródło: East News
dylryul

Do ataku miało dojść w trakcie składania przysięgi. Gdy para miała już sobie powiedzieć "tak", mężczyzna wtargnął na scenę z nożem.

- Wyskoczył na scenę i zadał cios - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" ojciec pana młodego. - Syn miał na 10 centymetrów wbity nóż - dodał.

Po zadanym ciosie nożownik próbował uciec, ale w pościg za nim rzucili się goście. Udało im się zatrzymać 23-latka jeszcze przed przyjazdem policji. Omal nie doszło do linczu.

dylryul

Para młoda trafiła do szpitala i jak informuje RMF FM tam dokończono zawarcie małżeństwa. Kobieta została już przesłuchana. Jej mąż nadal przebywa w szpitalu w raną szyi.

Nożownik zapowiadał, że nie dopuści do ślubu

Jak ujawnia ojciec pana młodego, nożownik wcześniej zapowiadał, że nie dopuści do ceremonii. - Znamy tego mężczyznę. Napastnik groził pannie młodej. Była z tym na policji dwa razy, ale nie przyjęli zgłoszenia - twierdzi.

- Ten mężczyzna pisał do niej zarówno na portalu społecznościowym, jak i na telefonie, ale te sms-y nie miały charakteru gróźb karalnych ani stalkingu, tylko po uzyskaniu porady poszła do domu i powiedziała, że jeżeli się to powtórzy, to się zgłosi - tłumaczy RMF FM rzeczniczka śląskiej policji.

dylryul

Prawdopodobnie dopiero jutro nożownik stanie przed prokuratorem. Może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa.

Centrum Chrześcijańskie "Winnica" prowadzi Kościół Boży w Chrystusie należący do rodziny kościołów protestanckich.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

dylryul

Podziel się opinią

Share
dylryul
dylryul
Więcej tematów