Trwa ładowanie...

Nowy rozkład PKP już w niedzielę. Utrudnienia i zmienione trasy

Najwięcej zmian będzie dotyczyło pociągów przejeżdżających przez Kraków i Lublin. Niedogodności są spowodowane pracami remontowymi.

Share
Nowy rozkład PKP już w niedzielę. Utrudnienia i zmienione trasy
Źródło: Materiały prasowe, fot: PKP Intercity
d4c6xy5

Z powodu przebudowy dworca w Lublinie pasażerowie będą korzystać z tymczasowego peronu. Ma on być dokładnie oznaczony, a informacje o zmianach umieszczone w kilku miejscach w mieście.

Rekonstruowany jest również węzeł w Krakowie. W związku z jego przebudową część pociągów nie będzie zatrzymywać się na stacji Kraków Główny. Jak informuje rzeczniczka PKP Intercity Agnieszka Serbeńska, część pasażerów będzie musiała skorzystać z przesiadek, by dojechać do stolicy Małopolski. Ograniczenia mają obowiązywać jednak tylko w godzinach 9:00 - 14:30.

Zmiany czekają również pasażerów podrózujących na odcinkach Poznań - Piła, Siedlce - Terespol oraz Poznań - Wrocław. Tam pociągi pojadą nieco innymi trasami niż dotychczas.

d4c6xy5

Szczegółowe informacje dotyczące zmian rozkładu i tras kursowania pociągów są dostępne na dworcach kolejowych, na stronach internetowych przewoźników, a także na stronie PKP Polskie Linie Kolejowe.

Źródło: IAR

Zobacz także: Drugie dno afery reprywatyzacyjnej? Patryk Jaki o "donosach" na PiS"

d4c6xy5

Podziel się opinią

Share
d4c6xy5
d4c6xy5
Więcej tematów