Trwa ładowanie...

Nowy rozkład PKP już w niedzielę. Utrudnienia i zmienione trasy

Najwięcej zmian będzie dotyczyło pociągów przejeżdżających przez Kraków i Lublin. Niedogodności są spowodowane pracami remontowymi.
Share
Szczegółowe informacje są dostępne na dworcach kolejowych oraz na stronach internetowych przewoźników
Szczegółowe informacje są dostępne na dworcach kolejowych oraz na stronach internetowych przewoźników Źródło: Materiały prasowe, Fot: PKP Intercity
d258q60

Z powodu przebudowy dworca w Lublinie pasażerowie będą korzystać z tymczasowego peronu. Ma on być dokładnie oznaczony, a informacje o zmianach umieszczone w kilku miejscach w mieście.

Rekonstruowany jest również węzeł w Krakowie. W związku z jego przebudową część pociągów nie będzie zatrzymywać się na stacji Kraków Główny. Jak informuje rzeczniczka PKP Intercity Agnieszka Serbeńska, część pasażerów będzie musiała skorzystać z przesiadek, by dojechać do stolicy Małopolski. Ograniczenia mają obowiązywać jednak tylko w godzinach 9:00 - 14:30.

Zmiany czekają również pasażerów podrózujących na odcinkach Poznań - Piła, Siedlce - Terespol oraz Poznań - Wrocław. Tam pociągi pojadą nieco innymi trasami niż dotychczas.

d258q60

Szczegółowe informacje dotyczące zmian rozkładu i tras kursowania pociągów są dostępne na dworcach kolejowych, na stronach internetowych przewoźników, a także na stronie PKP Polskie Linie Kolejowe.

Źródło: IAR

Zobacz także: Drugie dno afery reprywatyzacyjnej? Patryk Jaki o "donosach" na PiS"

d258q60

Podziel się opinią

Share
d258q60
d258q60
Więcej tematów