Trwa ładowanie...
d3q46ti

Nowy program publicystyczny na żywo Wirtualnej Polski

Czołowi publicyści, najważniejsi politycy, dynamiczna formuła - już dziś o 9:00 debiutuje "WP rozmowa" nowy program publicystyczny Wirtualnej Polski. Dziennikarze kojarzeni z różnymi stronami politycznego spektrum - Jacek Żakowski w poniedziałek, Kamila Baranowska we wtorek, Sławomir Sierakowski w środę, Paweł Lisicki w czwartek i Jacek Gądek w piątek skomentują wraz z zaproszonymi gośćmi najważniejsze bieżące wydarzenia polityczne. Na program będą składały się dwie rozmowy z politykami z różnych stron sceny politycznej. Odcinek "WP rozmowa" potrwa około 20 minut. Program będzie nadawany na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski. Najciekawsze fragmenty z programu będzie można również obejrzeć po emisji każdego odcinka na stronach Wirtualnej Polski.

Share
d3q46ti

A już dziś w programie:

Duże zmiany w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości i nowy program Nowoczesnej czyli wnioski po gorącym politycznym weekendzie. Kto zyskuje a kto traci na znaczeniu w partii rządzącej? Jaka rola przypadnie Antoniemu Macierewiczowi w nowym rozdaniu przy Nowogrodzkiej? Czy Nowoczesna w obliczu kolejnych problemów PO ma szansę objąć przywództwo nad cała opozycją?

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki nie będzie ingerował we własny proces sądowy. Czy to pokłosie burzy która rozpętała się w sprawie wiceministra i czy PiS próbuje ręcznie sterować wymiarem sprawiedliwości?

Są nowe nagranie ws. katastrofy smoleńskiej – zapowiedział szef komisji wyjaśniającej sprawę. Co jest na nowych taśmach i jak nowe dowody wpłyną na wyjaśnianie katastrofy?

d3q46ti

Podziel się opinią

Share
d3q46ti
d3q46ti
Więcej tematów