Trwa ładowanie...
d1e0fx0

Nowi prowadzący w jesiennej ramówce TVN24


Już dzisiaj wchodzi w życie nowa jesienna ramówka TVN24. Pojawią
się w niej trzy nowe autorskie programy: 'Dzień po dniu', 'Polska i
świat' i 'Bohater tygodnia', zaś magazyn 'Prosto z Polski' zmieni
prowadzących. Jakie jeszcze inne zmiany?

d1e0fx0
d1e0fx0

- Atak na prime time. Tak w największym skrócie można określić zamierzenia TVN24 w zbliżającym się sezonie jesiennym. Po wypromowaniu poranka, zmianie formuły programu w ciągu dnia (praktycznie live non stop)
, przyszedł czas na walkę o prime - mówi Adam Pieczyński, szef programowy kanału.

- Gwiazdorskie programy - takie jak Kropka nad I, Magazyny 24 Godziny, Szkło kontaktowe - uzupełnimy o kolejne dwa magazyny o zupełnie nowej formule - zapowiada Sebastian Podkościelny, z-ca red. naczelnego stacji.

W nowej ramówce kanału pojawią się trzy nowości, autorskie programy dziennikarzy TVN24, które będą emitowane w paśmie wieczornym.

Pierwszy z nich zatytułowany "Polska i świat", emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 20.20. Będzie to magazyn informacyjny podsumowujący wydarzenia minionego dnia. Program ma mieć dwoje prowadzących - Annę Kalczyńską i Łukasza Grassa, start programu 3 września.

d1e0fx0

Kolejna nowość - "Dzień po dniu" - będzie się ukazywać w dni powszednie o 23.00, a w weekendy o 23.30. Będzie to magazyn publicystyczny o luźniejszej formule, w którym prowadzący Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi dokonywać ma oceny wydarzeń dnia. W przerwie audycji nadawany ma być wieczorny "Bilans dnia".

Z kolei w piątki o 20.00 ukazywać się będzie program "Bohater Tygodnia". Jego gospodarzem zostanie Andrzej Morozowski, który rozmawiać będzie z najbardziej rozchwytywaną osobą w polityce w minionym tygodniu.

W jesiennej ramówce pozostanie wydłużony latem do godz. 11.00 "Poranek". Do prowadzących serwisy w tym paśmie dołączy nowa prezenterka Aneta Dawidzińska, do tej pory związana z poznańską stacja WTK. Z kolei w niedzielę emitowane ma być dodatkowe wydanie "Lupy Tygodnia" (godz. 17.40).

Jesienią, podobnie jak przez całe wakacje, magazyn "Prosto z Polski" nadawany będzie codziennie o 17.10. Program zmieni jednak prowadzących. Od poniedziałku do soboty jego gospodarzami będą Joanna Kryńska i Jakub Porada (prowadzącym niedzielne wydanie 'on location' pozostaje Artur Zakrzewski). Patrycja Redo, która do tej pory prowadziła "Prosto z Polski" pozostanie w TVN24, ale nie będzie się pojawiać na wizji.

Godzinę emisji zmienia natomiast popołudniowy "Bilans dnia", który od dziś będzie się pojawiać w dni powszednie o 16.50. W związku ze startem TVN CNBC Biznes (więcej na ten temat) wszystkie wydania tego magazynu oraz pozostałe serwisy ekonomiczne w TVN24 prezentowane będą w oprawie graficznej przygotowanej dla nowego kanału.

d1e0fx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e0fx0
Więcej tematów