Trwa ładowanie...

Nowe zarzuty dla "Łowcy nastolatek" z Trójmiasta

• Krystian W. usłyszał siedem nowych zarzutów • Dotyczą one m.in. wykorzystywania seksualnego, jakiego miał się dopuścić w latach 2008-2014 • W sprawie pojawiło się też 6 nowych pokrzywdzonych
Share
Nowe zarzuty dla "Łowcy nastolatek" z Trójmiasta
Źródło: Policja
d36l24q

Krystian W., znany też jako "Krystek", usłyszał siedem nowych zarzutów, dotyczących m.in. wykorzystywania seksualnego - podaje RMF FM. Do 20 wzrosła też liczba pokrzywdzonych przez "Krystka" dziewcząt.

Podczas czwartkowego przesłuchania w prokuraturze Krystian W. po raz kolejny nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Najnowsze zarzuty, które mu przedstawiono, dotyczą lat 2008-2014. W sprawie pojawiło się też 6 nowych pokrzywdzonych - to nastolatki, które miały więcej niż 15 lat, lecz nie były jeszcze pełnoletnie, gdy stały się ofiarami "Krystka".

- Te zarzuty dotyczą przestępstw przeciwko wolności seksualnej - doprowadzenia do obcowania płciowego, w tym zgwałcenia, a także zmuszania do określonego zachowania i uporczywego nękania - powiedziała RMF FM Tatiana Paszkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Krystian W. pozostanie w areszcie co najmniej do połowy listopada. Prokuratorzy najpewniej będą jednak wnioskować o przedłużenie aresztu - informuje RMF FM. Do tej pory Krystian W. usłyszał już 26 zarzutów - głównie związanych z przestępstwami przeciwko wolności seksualnej.

d36l24q

Podziel się opinią

Share
d36l24q
d36l24q
Więcej tematów