Trwa ładowanie...
d1zmy2e

Nowa "fucha" Patryka Jakiego. "Bezpieczeństwo państwa"

Patryk Jaki będzie prowadził zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Opolskim. Przedmiot? "Bezpieczeństwo państwa".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doktorat Patryka Jakiego ma być poświęcony systemowi penitencjarnemu
Doktorat Patryka Jakiego ma być poświęcony systemowi penitencjarnemu (Agencja Gazeta, Fot: Agata Grzybowska)
d1zmy2e

Patryk Jaki złożył wniosek o otwarcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Opolskim. Jak podał rzecznik uczelni, Maciej Kochański, w komunikacie, rada Instytutu Politologii poparła go jednogłośnie.

"Po ożywionej merytorycznej dyskusji nad koncepcją pracy Rada Wydziału Nauk Społecznych UO stanęła na stanowisku, że interdyscyplinarny charakter rozprawy wymaga pewnych korekt i uzupełnień, których wprowadzenie umożliwia zainteresowanemu ubieganie się o otwarcie przewodu doktorskiego" - czytamy.

Doktorat Jakiego ma być poświęcony systemowi penitencjarnemu. - W wolnym czasie prowadzę badania naukowe w tym zakresie - polubiłem to - powiedział w rozmowie z PAP.

d1zmy2e

W tym kontekście przypomniał swoje zaangażowanie w tworzenie ustawy modernizującej Służbę Więzienną i działania na rzecz zwiększenia zatrudnienia wśród skazanych. - A teraz chcę pogłębiać tę dziedzinę w kolejnych badaniach naukowych - dodał.

Przypomnijmy, Jaki, z poparciem Zjednoczonej Prawicy, jest kandydatem na prezydenta Warszawy. Jego główny rywal to Rafał Trzaskowski, który startuje z poparciem PO i Nowoczesnej.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br.

Przeczytaj również: Okupowali biuro Patryka Jakiego. Sąd wydał wyrok

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zmy2e

Podziel się opinią

Share
d1zmy2e
d1zmy2e