Trwa ładowanie...

"Niezwykła radość na lekcji". Królowa Elżbieta odpisała polskim uczniom

"Naszą gminę spotkał w ostatnich dniach ogromny zaszczyt. Otrzymaliśmy bowiem list od królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II" - chwali się na Facebooku Gmina Rychwał w Wielkopolsce.

Share
"Niezwykła radość na lekcji". Królowa Elżbieta odpisała polskim uczniom
Źródło: Facebook
d36mofh

Elżbieta II dostaje mnóstwo listów z całego świata, dlatego na odpowiedź z Pałacu Buckingham trzeba czasami czekać bardzo długo. Uczniowie z Gminy Rychwał dostali ją jednak już po miesiącu.

Jak czytamy na profilu gminy, uczniowie wspomnieli o tym, że uczą się języka angielskiego i poznają fakty na temat rodziny królewskiej oraz Zjednoczonego Królestwa. Napisali także o swoich zainteresowaniach, mieście i regionie. Dodatkowo wykonali własnoręcznie kartki bożonarodzeniowe dla królowej.

d36mofh

"W odpowiedzi Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za nadesłane urocze kartki oraz życzenia świąteczne i noworoczne. Królowa życzy w liście radosnych świąt i spokojnego nowego roku. Oczywiście z uwagi na setki listów przychodzących codziennie do pałacu Buckingham ze wszystkich stron świata, królowa nie jest w stanie osobiście na nie odpowiedzieć. Dlatego pismo w jej imieniu podpisała pani Richenda Elton - ciesząca się największym zaufaniem dama dworu" - czytamy.

d36mofh

Podziel się opinią

Share
d36mofh
d36mofh
Więcej tematów