Trwa ładowanie...
d2r1l2b

Niewybredny komentarz Pawła Kukiza. Poszło o Hannę Gronkiewicz-Waltz na cmentarzu

Na opublikowanym zdjęciu widać Hannę Gronkiewicz-Waltz i Marcina Święcickiego z PO zbierających pieniądze na cmentarzu. Lider Kukiz'15 krótko to skomentował. "HGW i puszka… Altruizm czy proroctwo?" – napisał na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz skomentował udział prezydent Warszawy w zbiórce pieniędzy na cemntarzu
Paweł Kukiz skomentował udział prezydent Warszawy w zbiórce pieniędzy na cemntarzu (WP.PL)
d2r1l2b

Pod wpisem Pawła Kukiza rozgorzała dyskusja, że nawet we Wszystkich Świętych polityk nie mógł się powstrzymać od złośliwego komentarza wobec prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. "A może zamiast tego zdjęcia Panie Pawle chwila zadumy nad życiem i śmiercią… Czy nawet w tym dniu potrzeba nam polityki… Coraz bardziej jest mi smutno, że na Pana głosowałam" – skomentowała jedna z internautek.

Paweł Kukiz odpowiedział na ten komentarz stwierdzeniem, że kilka ostatnich postów było "zadumanych" i w tym też można znaleźć inspirację do "zadumy nad życiem i śmiercią". "Choćby wspominając ś.p. Jolantę Brzeską" – napisał polityk.

d2r1l2b

Posiedzenie komisji weryfikacyjnej

We wtorek komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji w Warszawie zajmowała się sprawą kamienicy przy ul. Nabielaka 9. Mieszkała tam działaczka ruchu lokatorskiego Jolanta Brzeska, która w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła w 2011 r. Dowody wskazują na morderstwo.

Zobacz też: Tajemnicza śmierć Jolanty Brzeskiej. Prokuratura po raz kolejny przedłużyła postępowanie w tej sprawie.

Przed komisją nie stawiła się po raz kolejny Hanna Gronkiewicz-Waltz. Reprezentowali ją pełnomocnicy. Natomiast przed komisją zeznawał były komisarz Warszawy Mirosław Kochalski, który rządził miastem po tym, jak prezydentem Polski został Lech Kaczyński. To on wydał decyzję o reprywatyzacji kamienicy przy ul. Nabielaka 9.

Od kilku miesięcy trwają prace komisji reprywatyzacyjnej mającej uprawnienia komisji śledczej oraz możliwość odbierania niesłusznie pozyskanych nieruchomości. Zwrócono już miastu niektóre kamienice. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro stwierdził, że wartość wyłudzonych nieruchomości sięga miliarda zł.

d2r1l2b

Podziel się opinią

Share
d2r1l2b
d2r1l2b
Więcej tematów