Trwa ładowanie...

Nietypowy lot do Grecji. Osłupiał, gdy wszedł na pokład

Wielkie zaskoczenie przeżył turysta, który wsiadał do samolotu lecącego do Grecji. Okazało się bowiem, że razem z nim na pokładzie maszyny znajdują się zaledwie trzy osoby. Jak podkreśla oszołomiony mężczyzna, bilety na lot nie należały do drogich.

Share
Samolot linii lotniczych Jet2 - zdjęcie poglądoweSamolot linii lotniczych Jet2 - zdjęcie poglądoweŹródło: East News, fot: Nicolas Economou
d93ot82

Klient linii lotniczych Jet2 początkowo myślał, że to żart, gdy zdał sobie sprawę z tego, że w kolejce na oczekiwany lot do Grecji praktycznie nikogo nie ma. Poczuł duże zaniepokojenie, które jednak zostało rozwiane przez obsługę lotu. Mężczyzna został poinformowany, że tym razem na pokładzie będzie tylko garstka pasażerów.

Pasażer myślał, że to żart

Już na lotnisku pasażer samolotu Jet2, lecącego w piątek z Edynburga do Skiathos, poczuł niepokój graniczący z ponurym żartem - zdał sobie sprawę z tego, że poza nim praktycznie nie ma turystów. Gdy do jego uszu dotarł ostatni komunikat wzywający pasażerów do wejścia na pokład, zaniepokoił się jeszcze bardziej. Dopiero wtedy obsługa uspokoiła go, że to nie pomyłka. I faktycznie, gdy mężczyzna wszedł na pokład, zauważył, że poza nim zajęte są jedynie dwa miejsca.

Mężczyzna postanowił podzielić się swoją nietypową przygodą w mediach.

d93ot82

- Z dzisiejszymi rosnącymi kosztami byłem dość zszokowany, gdy wsiadłem do mojego samolotu do Grecji w piątek. Na pokładzie byłem tylko ja i dwóch innych pasażerów - opisywał swoją historię pasażer lotu.

Personel samolotu zasugerował, że taka sytuacja mogła mieć związek z końcem wakacji, jednak nie zmieniło to faktu, że dla pasażera taka sytuacja była co najmniej dziwna i nietypowa. - w końcu jego bilet kosztował w sumie tylko 59 funtów.

Zobacz też: Strzelce Opolskie. Pędził na "czołówkę" z policjantem. Finał zaskakuje

d93ot82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d93ot82
Więcej tematów