Trwa ładowanie...
d3yau8l

Niesamowita przemiana pewnej Amerykanki. W rok schudła 56 kilogramów

Po wieloletniej walce z depresją, mąż Justine McCabe popełnił w zeszłym roku samobójstwo. 31-letnia kobieta była zdruzgotana. Jak sama wspomina - czuła, że to jej wina, że nie potrafiła mu pomóc. Jednak mimo tak bolesnej tragedii w jej życiu, Justine musiała pozostać silna dla swoich dzieci. Nałogowe jedzenie stało się jej sposobem na odreagowanie. W którymś momencie, powiedziała sobie jednak dość i postanowiła podjąć się największego wyzwania w swoim życiu - schudnięcia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niesamowita przemiana pewnej Amerykanki. W rok schudła 56 kilogramów
(youtube.com)
d3yau8l

Justine, która od ukończenia 18 lat miała nadwagę, zrozumiała, że musi zmienić swoje życie. Wiedziała, że nadwaga jest groźna dla jej zdrowia i jeśli ona odejdzie, to jej dzieci zostaną sierotami. Kobieta zaczęła trenować, znalazła wsparcie w internecie i nawet założyła własny blog. Wreszcie znalazła motywacje.

- Z czasem ćwiczenia przychodziły coraz łatwiej, tłumiły żal i ból, pozwalały uspokoić umysł. Stały się moim sposobem na normalne życie - opowiada Justine. Aby dodatkowo motywować się do ciągłego postępu, każdego dnia zamieszczała na Instagramie selfie po ćwiczeniach.

Tak wygląda nagranie, które stworzono o przemianie Justine Już rok później Justine ważyła o 56 kilogramów mniej. Niedawno udostępniła całą galerię swoich zdjęć pokazującą jej zmagania z poprzedniego roku, szybko stając się inspiracją dla wielu osób na całym świecie.

d3yau8l

Podziel się opinią

Share
d3yau8l
d3yau8l
Więcej tematów