Trwa ładowanie...
d1sc26e

"Niemiecka Maddie". 5-letnia Inga Gehricke mogła zostać porwana przez tego samego sprawcę co Madeleine McCann

Prasa niemiecka i brytyjska żyją sprawą porwania 5-letniej Inga Gehricke. Doszło do niego już co prawda 5 lat temu, ale policja właśnie dotarła do nowych dowodów, które wskazują, że mógł ją porwać ten sam mężczyzna, który uprowadził Madeleine McCann.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
5-letnia Inga Gehricke mogła zostać porwana przez tego samego sprawcę co Madeleine McCann
5-letnia Inga Gehricke mogła zostać porwana przez tego samego sprawcę co Madeleine McCann
d1sc26e

5-letnia Inga Gehricke zaginęła w 2015 r. w Dolnej Saksonii w Niemczech. Podczas rodzinnej imprezy poszła do lasu po drewno i już nie wróciła. W tym samym czasie w okolicy był widziany Christian Brückner, skazany wcześniej za pedofilię domniemany porywacz 3-letniej Brytyjki Madeleine McCann. Jej uprowadzaniem w Portugalii zajmowały się wówczas media na całym świecie. Z uwagi na podobieństwo tych spraw, media niemieckie zaczęły nazywać Ingę Gehricke "niemiecką Maddie".

Christian Brückner już wcześniej był sprawdzany przez niemiecką policję w związku z zaginięciem Ingi Gehricke. Ostatecznie jednak służby nie znalazły dowodów na to, że to on jest sprawcą porwania, mimo że odpowiada opisowi mężczyzny, który pojawił się w pobliżu hotelu w Portugalii, gdzie mieszkali rodzice Madeleine McCann.

Zobacz wideo: Ryszard Terlecki o synu Jarosława Gowina: to jakiś świr. Lider Porozumienia komentuje

Lista ofiar 43-letniego obecnie Christiana Brücknera jest znacznie dłuższa. Pierwszy raz został skazany w wieku 17 lat i od tego czasu wielokrotnie dopuszczał się wielu przestępstw i był za to skazywany na kary więzienia.

d1sc26e

Obecnie przebywa w więzieniu za gwałt na 72-letniej kobiecie. Do tego przestępstwa doszło w 2005 roku w Portugalii. Po włamaniu do domu ofiary Brückner znęcał się nad nią i zgwałcił. Wszystko to nagrał swoją kamerą.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1sc26e

Podziel się opinią

Share

d1sc26e

d1sc26e
Więcej tematów