Trwa ładowanie...

Niemen, Luxtorpeda i Mrozu zagrają we Wrocławiu. Dochód z koncertu trafi do niepełnosprawnego

8 września odbędzie się we wrocławskim klubie Impart koncert charytatywny „Dali Nogę”. Znani artyści zagrają dla działacza społecznego, Grzegorza Polakiewicza.

Share
Niemen, Luxtorpeda i Mrozu zagrają we Wrocławiu. Dochód z koncertu trafi do niepełnosprawnego
Źródło: Materiały prasowe / Archiwum artysty
dr9jp8e

Idea koncertu narodziła się w głowie saksofonisty jazzowego, Piotra Barona. Postanowił on zorganizować wspólny występ kilku artystów, z którego dochód przeznaczony byłby na protezę nogi, którą w wyniku choroby utracił działacz społeczny, felietonista i ewangelizator Grzegorz Polakiewicz. Jak przyznaje sam Polakiewicz, był zaskoczony ideą koncertu i nie ukrywał ogromnej wdzięczności dla pomysłodawców i organizatorów.

Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, odpowie za reżyserię muzycznego wieczoru. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz, Krzysztof Ziemiec.

dr9jp8e

W trakcie koncertu „Dali Nogę”, na scenie wrocławskiego Impartu wystąpią znani artyści – Piotr Baron Quintet, Luxtorpeda, Pink Freud, Aleksander Milwiw-Baron i Mrozu, którzy przygotowali specjalny materiał na wrześniowy koncert, Natalia Niemen, Mate.O Akustyczny Kwartet oraz sam reżyser imprezy, Konrad Imiela.

Bilety na koncert można już zakupić w kasie Impartu oraz na stronach internetowych biletin.pl i eventim.pl. Koszt biletów to 80 i 100 złotych. Początek występów o godzinie 19.00, 8 września 2014. Po koncercie odbędzie się także kwesta na rzecz Grzegorza Polakiewicza.

Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Wrocławia. Partnerami jest także Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl.

dr9jp8e

Podziel się opinią

Share
dr9jp8e
dr9jp8e
Więcej tematów