Trwa ładowanie...
d49xhat
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
niemcy

Niemcy: fiasko w sprawie opłat za autostrady


Niemiecki minister transportu Manfred
Stolpe wypowiedział współpracę firmie Toll Collect,
która miała zbudować w Niemczech elektroniczny system pobierania
opłat za korzystanie z autostrad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracownik Toll-Collect prezentuje jedną z kart elektronicznych firmy
Pracownik Toll-Collect prezentuje jedną z kart elektronicznych firmy (PAP/EPA)
d49xhat
(RadioZet)
Podziel się

Posłuchaj relacji berlińskiego korespondenta Radia Zet (234 KB)

Trwające całą noc negocjacje dotyczące kar finansowych w przypadku niedotrzymania kolejnego terminu zakończyły się fiaskiem.

d49xhat

Toll Collect zobowiązał się początkowo do wdrożenia systemu w końcu sierpnia zeszłego roku. Z powodu trudności technicznych termin kilkakrotnie przekładano. Według ostatniej propozycji pobieranie opłat miało rozpocząć się na początku 2005 r.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d49xhat

d49xhat
d49xhat
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów