Trwa ładowanie...
d3mf2we

Niebezpieczny wypadek na DW 728 pod Jędrzejowem. Ranne 8-miesięczne dziecko

Groźny wypadek w Mniszku pod Jędrzejowem na drodze wojewódzkiej numer 728. Jak informują służby, w trakcie wyprzedzania 24-latek w mercedesie zderzył się z audi. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko. Kierowca mercedesa mógł być pod wpływem narkotyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na DW 728 w Mniszku pod Jędrzejowem. W wyniku wypadku ranne zostało 8-miesięczne dziecko.
Wypadek na DW 728 w Mniszku pod Jędrzejowem. W wyniku wypadku ranne zostało 8-miesięczne dziecko. (East News, Fot: Adam Staskiewicz/East News)
d3mf2we

Do zdarzenia doszło przed godziną 9.00 w miejscowości Mniszek pod Jędrzejowem.

Jędrzejów. Wypadek na DW 728. Ranne 8-miesięczne dziecko

- Na drodze wojewódzkiej numer 728 kierowca mercedesa zderzył się podczas manewru wyprzedzania z prawidłowo jadącym 27-latkiem w osobowym audi - przekazał sierż. sztab. Maciej Ślusarczyk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

d3mf2we

Jak dodał policjant, w wyniku wypadku ranna została jedna osoba. - To 8-miesięczne dziecko, które jechało wraz z 27-latkiem oraz swoją 22-letnią matką. Dziecko zabrano do szpitala - tłumaczył policjant.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na obwodnicy Kutna. Dziecko wśród rannych

Zobacz też: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

Jędrzejów. Wypadek na DW 728. Kierowca pod wpływem narkotyków?

Według informacji policji, kierowca mercedesa oraz jego 26-letni pasażer nie odnieśli obrażeń. - W trakcie czynności na miejscu okazało się, że 24-latek może znajdować się pod wpływem środków odurzających - poinformował sierż. sztab. Maciej Ślusarczyk.

d3mf2we

Jak dodał, kierowca mercedesa został zatrzymany. - Pobrano mu krew do badań. Teraz czekamy na wyniki - przekazał policjant.

Czytaj też: Potrącenie 16-latki w Lublinie. Nastolatka w ciężkim stanie

Jędrzejów. Wypadek na DW 728. Utrudnienia

Ruch na miejscu przez kilka godzin był utrudniony. - Na szczęście nie ma tak dużego ruchu, jednak przejazdy odbywały się wahadłowo. Nasze czynności zakończyliśmy przed godziną 13 - zakończył Ślusarczyk.

Oprócz policji na miejscu pracowała też miejscowa straż pożarna. Ich działania polegały na usunięciu plam oleju oraz paliwa, a także wyjęciu akumulatorów z obu pojazdów.

Czytaj też: Tragiczna śmierć Polaka w Niemczech. Przygniotła go 1,5-tonowa płyta ze stali

Wy również byliście świadkami wypadku? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d3mf2we

Podziel się opinią

Share
d3mf2we
d3mf2we
Więcej tematów