placeholder_3r9t7o

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. Prokuratura prowadzi dochodzenie ws. jego śmierci

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. W sprawie jego śmierci prowadzone jest śledztwo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł zostać zamordowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński
Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński (Facebook.com/Paweł Luciński)
placeholder_3r9t7o

Paweł Luciński miał 49 lat. Był dziennikarzem muzycznym, znanym przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. W sobotę wieczorem, w jednym z mieszkań na gdańskiej Żabiance, znaleziono jego zwłoki.

- Na miejsce udała się ekipa śledcza oraz prokurator - informowała portal rmf24.pl asp. Karina Kamińska z komendy miejskiej policji w Gdańsku. Przed godz. 23 policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę. Sprawa jest prowadzona w kierunku zabójstwa - dodała.

placeholder_3r9t7o

Zobacz także: Nie żyje Łukasz Brzezicki. Dziennikarz portalu wirtualnemedia.pl miał 33 lata

Na plecach mężczyzny znaleziono ranę. - Nie wiemy jednak, czy była to rana śmiertelna - powiedział rmf24.pl zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Mariusz Duszyński.

- Na tym etapie postępowania nie jest wykluczona żadna z wersji zdarzenia, w tym także zabójstwo. Kluczowe w tej sprawie będą wyniki sekcji zwłok. Od jej wyników uzależniony będzie dalszy bieg i kierunek dochodzenia - powiedział zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Mariusz Duszyński.

Źródło: radiogdansk.pl, rmf24.pl

placeholder_3r9t7o
Polub WP Wiadomości
placeholder_3r9t7o
placeholder_3r9t7o