Trwa ładowanie...

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. Prokuratura prowadzi dochodzenie ws. jego śmierci

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. W sprawie jego śmierci prowadzone jest śledztwo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł zostać zamordowany.

Share
Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński. Prokuratura prowadzi dochodzenie ws. jego śmierci
Źródło: Facebook.com/Paweł Luciński
dqnji92

Paweł Luciński miał 49 lat. Był dziennikarzem muzycznym, znanym przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. W sobotę wieczorem, w jednym z mieszkań na gdańskiej Żabiance, znaleziono jego zwłoki.

- Na miejsce udała się ekipa śledcza oraz prokurator - informowała portal rmf24.pl asp. Karina Kamińska z komendy miejskiej policji w Gdańsku. Przed godz. 23 policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę. Sprawa jest prowadzona w kierunku zabójstwa - dodała.

dqnji92

Na plecach mężczyzny znaleziono ranę. - Nie wiemy jednak, czy była to rana śmiertelna - powiedział rmf24.pl zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Mariusz Duszyński.

- Na tym etapie postępowania nie jest wykluczona żadna z wersji zdarzenia, w tym także zabójstwo. Kluczowe w tej sprawie będą wyniki sekcji zwłok. Od jej wyników uzależniony będzie dalszy bieg i kierunek dochodzenia - powiedział zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Mariusz Duszyński.

Źródło: radiogdansk.pl, rmf24.pl

dqnji92

Podziel się opinią

Share
dqnji92
dqnji92
Więcej tematów