Trwa ładowanie...
d1ti48v

Nie podobał się jej sylwester w hotelu. Personel nazwał ją pijaczką

Kobieta wyjechała na sylwestra do Zakopanego. Ona i jej mąż zapłacili za zabawę hotelowi Willa "Karpatia", ale nie wszystko poszło tak, jak oczekiwała. Po imprezie wystawiła placówce negatywną opinię, a w odpowiedzi dowiedziała się m.in., że jest alkoholiczką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hotel obraził klientkę, bo wystawiła mu negatywną opinię
Hotel obraził klientkę, bo wystawiła mu negatywną opinię (Willa "Karpatia", Wykop)
d1ti48v

"Okazało się, że sylwester organizowany przez ośrodek mijał się z tym, co było podane w opisie, przede wszystkim ze względu na to, że nie było prawie jedzenia. Z oczywistych względów ciotka zdenerwowała się, bo w końcu zapłaciła za zabawę niemałe pieniądze. Z tego powodu postanowiła ocenić imprezę na 1. No i zaczęła się cała inba" – pisze na Wykopie córka przyjaciół kobiety. I dołącza screeny komentarzy osoby lub osób, które obsługują fanpage Willi "Karpatii".

   wykop
(wykop)

"Nie rozumiemy, czemu w takim razie przedłużała Pani pobyt, skoro tyle było zaniedbań" – zaczął administrator strony. Potem wyliczał już przewinienia klientki - najpierw stwierdził, że narzekała na cenę (negocjowała ją "jak ostatni żebrak"), by potem napisać: "zamieniła Pani pokój w melinę, gdzie odbywały się libacje alkoholowe". A to był tylko początek.

   wykop
(wykop)

Kiedy klientka zaczęła się bronić, prowadzący hotelowy fanpage przekonywał, że atak to zemsta za wyproszenie z zabawy. Wstawił też fotografie, których kobieta była rzekomą bohaterką, w tym te z prywatnego profilu, pokazujące ją z piwem. Jak tłumaczy na Wykopie bliska jej osoba, to kłamstwo - jej ciocia ma unikać alkoholu z powodu nadciśnienia. Podkreśla, że jej wpis to "słowo przeciwko słowu", ale ostrzega przed hotelem innych. "Możecie się narazić na obelgi pod waszym kierunkiem" - kwituje.

Próbowaliśmy skontaktować się z ośrodkiem, po wybraniu numeru podanego na stronie internetowej usłyszeliśmy, że "abonent jest czasowo niedostępny".

d1ti48v

Podziel się opinią

Share
d1ti48v
d1ti48v
Więcej tematów