Trwa ładowanie...
dtxo9do

"Nie było jej. A jest. Polska". IPN wypuszcza nowy spot

"Z wizji i marzeń. Z ognia i walki. Z krwi i poświęcenia". Takie słowa padają w nowym spocie przygotowanym przez IPN, w odpowiedzi na pytanie skąd się wzięła Polska na mapie. Internauci są zachwyceni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IPN przygotował spot z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości
IPN przygotował spot z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości (Screen Spot IPN)
dtxo9do

Instytut Pamięci Narodowej przygotował spot z okazji 99. rocznicy rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. "Nie było jej. A jest. Polska!" - to jego główne hasło. Spot wpisuje się w akcję społeczną IPN, właczającą się w przygotowania do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Spot zaczyna się od zbliżenia na wyświetloną w komórcę mape Polski i przypomnienia, że choć dziś Polska jest na mapie, to jednak 100 lat temu nas na niej nie było. Dalej narrator opowiada o momencie w historii, kiedy pojawiłą się szansa na wolną Polskę. Padają pytania: Skąd wzięliśmy się znów na mapie?

"Z wizji i marzeń. Z ognia i walki. Z krwi i poświęcenia" - padają odpowiedzi. "Nie było jej, a jest. Polska." - kończy się spot IPN.

Internauci nie kryją zachwytu i komentują: "Po raz kolejny świetna robota!", "Piękny. Serce rośnie", "Wreszcie coś pożytecznego!!! Trochę krótki, ale kierunek właściwy, oby tak dalej. Czekam na kolejne!"

dtxo9do

Podziel się opinią

Share
dtxo9do
dtxo9do
Więcej tematów