Trwa ładowanie...

"Nic się nie stało". Kim jest Krystek, postać z filmu Latkowskiego?

Krystek to jedna z postaci z filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. Mężczyzna został oskarżony o kilkadziesiąt przestępstw na tle seksualnym. Jedna ze zgwałconych przez niego nastolatek rzuciła się pod pociąg.

Share
"Nic się nie stało". Kim jest Krystek, postać z filmu Latkowskiego?
Źródło: "Nic się nie stało" (kadr z filmu)
d4481ub

Jedną z postaci z głośnego filmu o pedofilii Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" jest Krystian W. pseudonim Krystek. To przestępca oskarżony o kilkadziesiąt gwałtów, nazywany "łowcą nastolatek".

Kim jest Krystek z "Nic się nie stało" Latkowskiego?

Krystek był zamieszany w aferę pedofilską z Sopotu. Współpracował z właścicielem jednego z sopockich klubów, Marcinem T. Mężczyzna ma na swoim koncie kilkadziesiąt skrzywdzonych kobiet, w tym także nieletnich - nie bez powodu nazywano Krystka "łowcą nastolatek". Podobno znajdywał swoje ofiary pod szkołami i namawiał na współpracę w modnych klubach, oferując im spotkania z celebrytami.

d4481ub

Krystek z "Nic się nie stało" mógł mieć związek z samobójczą śmiercią 14-letniej Anaid, która rzuciła się pod pociąg po tym, jak została przez niego zgwałcona

Początkowo śledztwo umorzono, jednak determinacja matki dziewczyny doprowadziła do tego, że o pedofilskiej aferze z sopockich klubów zrobiło się głośno i znalazły się też inne ofiary Krystka. Sprawa wróciła do sądu, a mężczyznę - jak przypomina "Super Express", oskarżono o 65 różnych przestępstw. Większość z nich były to przestępstwa na tle seksualnym.

Krystek mógł skrzywdzić minimum 33 kobiety, w tym 5 nieletnich. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", po nawiązaniu znajomości, Krystek miał wykorzystywać seksualnie wspomniane kobiety. Każdy kontakt filmował, by później szantażować ofiary.

Wybory 2020. Jarosław Gowin komentuje zgrzyt ze Zbigniewem Ziobrą. Padły 2 możliwe terminy głosowania

d4481ub

Podziel się opinią

Share
d4481ub
d4481ub
Więcej tematów