Trwa ładowanie...
d2wc0ij
d2wc0ij

"Nawet Jarosław Kaczyński nie spodziewałby się takiego obrotu spraw"

Mogę zapewnić, że w naszym obozie w sprawie wyboru premiera nie będzie żadnego sporu, żadnej kłótni - mówił w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info Adam Bielan. Wiceprezes Polski Razem komentował słowa Andrzeja Dudy, który stwierdził, że Beata Szydło byłaby dobrym premierem. Krzysztof Gawkowski z SLD ocenił, że jeszcze kilka miesięcy temu żaden z polityków, a już na pewno Jarosław Kaczyński, nie spodziewałby się takiego obrotu spraw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2wc0ij

Adam Bielan stwierdził, że Jarosław Kaczyński jest liderem nie tylko PiS-u, ale całego zjednoczonego obozu prawicy. Na pytanie, czy słowa Andrzeja Dudy, który w wywiadzie dla Radia Kraków stwierdził, że Beata Szydło byłaby bardzo dobrym premierem, to zdrada, odpowiedział, że o żadnej zdradzie nie ma mowy.

- Współpracowałem z panią prezes Szydło. W tej kampanii była szefową mojego sztabu i moim najbliższym współpracownikiem. Znałem panią prezes wcześniej i sam ją wybrałem na szefa. Wiedziałem, że ona sobie poradzi z tym trudnym zadaniem i zrobiła to znakomicie - zachwalał Beatę Szydło Andrzej Duda.

d2wc0ij

Podziel się opinią

Share

d2wc0ij

d2wc0ij
Więcej tematów