Trwa ładowanie...
ds7fqxr

Nauczyciel uprawiał seks z uczennicą. Wyrok 3 lata więzienia

Jacek O. nawiązał bliższą znajomość z 14-latką podczas wyjazdów z chórem. Oboje zeznali, że do zbliżeń dochodziło dobrowolnie. Nauczyciel trafi jednak do więzienia. Nastolatce - młodszej o ponad 40 lat - musi też zapłacić 10 tys. zł nawiązki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Różnica wieku to ponad 40 lat
Różnica wieku to ponad 40 lat (Forum)
ds7fqxr

Sprawa miała miejsce w Wyrzysku (woj. wielkopolskie). Skandal wykryła matka, która zaniepokojona zachowaniem córki przejrzała korespondencje w tablecie nastolatki. Odkryła tam, że dziewczyna nie tylko podkochuje się w nauczycielu, ale uprawiali też seks

Kobieta była zszokowana, ponieważ nauczyciel zdobył wcześniej jej zaufanie i miał udzielać 14-latce korepetycji.

Teraz Jacek O. został skazany przez Sąd w Chodzieży na 3 lata więzienia. Po wyjściu na wolność będzie miał 5-letni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Poza tym przez 8 lat nie będzie mógł pracować jako nauczyciel.

ds7fqxr

Zobacz także: Tragiczny wypadek koło Kościerzyny. Rodzice zginęli na oczach dzieci

"Zakaz będzie więc obowiązywał do momentu, gdy osiągnie wiek emerytalny" - informuje "Głos Wielkopolski". Jak donosi gazeta, prokuratura sprawdza teraz, czy mężczyzna nie skrzywdził większej liczby uczennic.

Zapewnia, że się zakochał

Mężczyzna przyznał się do winy, chociaż gdy sprawa wyszła na jaw, stanowczo zaprzeczał, że do zbliżenia kiedykolwiek doszło.

ds7fqxr

Później zapewniał, że młodej dziewczyny do niczego nie zmuszał, a ona potwierdzała jego słowa. Ze swoich rozterek zaczęła mu się podobno zwierzać dobrowolnie. Jacek O. przyznał, że tak zawiązała się między nimi relacja, a z czasem się zakochał.

W polskim prawie uprawiania seksu z osobami poniżej 15 roku życia jest karalne.

Źródło: Głos Wielkopolski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ds7fqxr

Podziel się opinią

Share

ds7fqxr

ds7fqxr
Więcej tematów