Trwa ładowanie...
d25gprt

Nastolatki robiły sobie selfie przy torach. Kamera uchwyciła dramatyczny moment

Młode Indonezyjki podeszły do torów, żeby zrobić wspólne zdjęcie. Chwilę później jedna z nich leżała na ziemi z ranami na całym ciele i połamaną czaszką. Dramatyczne zdjęcie obiegło cały świat.
Share
Zdjęcie zostało zrobione w dramatycznym momencie.
Zdjęcie zostało zrobione w dramatycznym momencie.Źródło: Youtube.com
d25gprt

Incydent miał miejsce w tym tygodniu w mieście Purwerejo na indonezyjskiej wyspie Jawa. Grupa 16-latek postanowiła zrobić sobie selfie na torach kolejowych. Dziewczyny ustawiły się tyłem do torów i zaczęły pozować. Nie wiedziały, że w ich kierunku zbliża się rozpędzona maszyna. Kamera telefonu uchwyciła moment, w którym pociąg zahacza jedną z nich - 16-letnią Hayati. Na tragicznym selfie widać jak pociąg dosłownie porywa dziewczynę.

Kolejne zdjęcia pokazują leżącą na ziemi, ranną dziewczynę. Hayati doznała bardzo silnego urazu głowy, nie wiadomo czy na skutek bezpośredniego zderzenia z pociągiem, czy upadku na twardą płytę przy torach. Nastolatki natychmiast wezwały pomoc. Hayati została przetransportowana do szpitala, życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo ale lekarze wciąż nie są pewni, czy nie będzie cierpieć z powodu długotrwałego urazu mózgu. Władze lokalne nie zajęły oficjalnego stanowiska, czy dziewczyny chodziły w niedozwolonym miejscu.

d25gprt

Podziel się opinią

Share
d25gprt
d25gprt
Więcej tematów