Trwa ładowanie...
d1zmy2e

Nastolatek z Kalisza pociął sobie twarz, aby wyglądać jak raper Popek z Gangu Albanii

Internet zasypały zdjęcia i filmiki Karola z Kalisza, który chcąc wyglądać jak jego idol, postanowił pociąć sobie twarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nastolatek z Kalisza pociął sobie twarz, aby wyglądać jak raper Popek z Gangu Albanii
(Facebook)
d1zmy2e

Popek to polski raper, który obecnie zdobywa coraz większą popularność, m.in. dzięki wydanej w kwietniu płycie „Królowie życia” założonej przez niego formacji Gang Albanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu polskiej listy przebojów OLiS, a 13 maja krążek zyskał miano platynowej płyty.

Sam Popek słynie z kontrowersyjnego wyglądu. Kazał wytatuować sobie gałki oczne oraz poddał się zabiegowi skaryfikacji twarzy – celowego pocięcia skóry twarzy, po których zostały mu blizny.

Jak się okazuje, są młodzi ludzie chcących go naśladować. W Internecie pojawiły się zdjęcia i filmiki Karola z Kalisza, który także pociął sobie twarz, aby wyglądać tak jak jego idol.

d1zmy2e

Jego zachowanie spotkało się z falą krytyki na Facebooku, ale chłopak wydaje się dumny z tego, co zrobił.

- Wy j...ni hejterzy, nie piszcie mi w komentarzach, że jestem słaby i w ogóle, ku...a, bo dla mnie to wy jesteście słabi. Umiecie tylko, ku...a, dawać komentarze, a nie macie takiej odwagi jak ja, żeby to, k...a, zrobić, ku...a. I mam tyle do powiedzenia, i... wszystko, ku...a! – odpowiada na krytykę Karol na filmiku umieszczonym w Internecie.

Sam zespół Gang Albanii także umieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia młodego kaliszanina.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1zmy2e

Podziel się opinią

Share
d1zmy2e
d1zmy2e