Trwa ładowanie...

Napadł na pracownika stacji benzynowej w Warszawie. Rozpoznajesz go?

Policjanci z Ochoty poszukują mężczyzny, który napadł na pracownika stacji benzynowej, przy ulicy Al. Jerozolimskie i ukradł pieniądze. Do zdarzenia doszło 16 lutego 2015 roku około 1.30. 
Share
Napadł na pracownika stacji benzynowej w Warszawie. Rozpoznajesz go?
Źródło: WawaLove.pl
d2jbnwi

Jak ustalili policjanci, sprawca wszedł do budynku, przy ulicy Al. Jerozolimskie i grożąc sprzedawcy przedmiotem przypominającym broń, ukradł z kasy pieniądze. Podczas trwającego postępowania biegły z zakresu kryminalistyki sporządził portret pamięciowy sprawcy.

Poszukujemy mężczyzny w wieku około 35 lat, wzrostu około 185 cm., średniej budowy ciała, z krótkimi, ciemnymi włosami. Napastnik w dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę w kolorze czarnym, niebieskie spodnie i sportowe białe buty - mówią policjanci.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerem telefonu (22) 603- 93-50 lub z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (22) 603-93-60. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krp3warszawa@policja.waw.pl

d2jbnwi

Podziel się opinią

Share
d2jbnwi
d2jbnwi
Więcej tematów