Trwa ładowanie...
d2w32kn

Napadali na listonoszy i fotografowali się z pieniędzmi. Zadziwiający list gończy

Bandyci, którzy napadali na placówki pocztowe na Słowacji, sami dostarczyli policji mocnych dowodów na swoją działalność. Fotografowali się z pieniędzmi, a nawet wysyłali fotki znajomym z serwisów społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do zilustrowania listu gończego posłużyły zdjęcia zrobione przez samych bandytów
Do zilustrowania listu gończego posłużyły zdjęcia zrobione przez samych bandytów (Facebook.com, Fot: Policja Słowackiej Republiki)
d2w32kn

Powstał zadziwiający list gończy. - To są prawdziwe zdjęcia - podkreślają słowaccy policjanci, publikując galerię bandytów napadających na placówki pocztowe. - Jednego już mamy, pomóżcie schwytać nam dwóch pozostałych - dodają.

28-letni Sławko, 24-letni Kristian i 42-letni Goran z Macedonii to gang, z którego śmieje się cała Słowacja. Po napadzie na pocztę we wsi Voderady, policja schwytała Sławka. Kiedy sprawdzono jego telefon, okazało się, że na licznych zdjęciach i szczegółowo zapisano w nim działalność bandytów. Mieli słabość do fotografowania się ze zdobytymi pieniędzmi. Wysysłali fotki znajomym z mediów społecznościowych.

Gang ukrywał się przed pościgiem na polu kukurydzy Facebook.com
Gang ukrywał się przed pościgiem na polu kukurydzy

Gang działał brutalnie. Czatowali pod pocztą w samochodzie, aby o poranku uprowadzić dwójkę listonoszy wychodzących do pracy. Po obezwładnieniu gazem i sterroryzowaniu bronią zabrali im pieniądze. Przestępcy już są nazywani "kukurydzianymi milionerami". Po ostatnim napadzie ukryli się przed pościgiem na polu kukurydzy. Jakby nigdy nic robili sobie zdjęcia z plikami pieniędzy.

Takie zdjęcia przestępcy rozsyłali również znajomym Facebook.com
Takie zdjęcia przestępcy rozsyłali również znajomym

Policjanci wnioskują, że dwójka bandytów nadal podróżuje po kraju. Jak wynika z dotychczasowych zdjęć, korzystali w przydrożnych hotelików i wypożyczonych za gotówkę samochodów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2w32kn

Podziel się opinią

Share

d2w32kn

d2w32kn
Więcej tematów