Trwa ładowanie...
d23hqst

Największe w Europie targi poświęcone pomocy humanitarnej w Warszawie. Patronat prezydenta

W Warszawie odbywa się jedno z najważniejszych wydarzeń dla pomocy humanitarnej. Targi Humanitarian Expo to okazja do wielu spotkań i rozmów o koncepcji niesienia pomocy humanitarnej na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy
Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d23hqst

Warsaw Humanitarian Expo to największe targi w Europie poświęcone pomocy humanitarnej oraz rozwojowej i związanemu z tym biznesowi. To również jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Targi to okazja dla wielu spotkań i rozmów o koncepcji niesienia pomocy humanitarnej na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy.

Głowa państwa będzie obecna na uroczystości otwarcia, wygłosi również przemowę. W expo udział weźmie minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz i nowy minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś. W wydarzeniu uczestniczyć będzie również m.in. zastępca sekretarza generalnego ONZ ds. humanitarnych Mark Lowckock i palestyński minister spraw zagranicznych i ekspatriantów Riad Malki.

d23hqst

Głównym celem Targów jest zwiększenie zaangażowania w dyskusje na temat światowych trendów odnoszących się do niesienia pomocy humanitarnej i rozwojowej, a także intensyfikacja aktywności sektora biznesowego w niesieniu pomocy humanitarnej na całym świecie. Wydarzenia w ramach expo obejmą trzy bloki tematyczne: prawo, edukację globalną oraz prowadzenie biznesu w sektorach pomocowym i humanitarnym.

Zobacz także: Andrzej Duda rośnie w siłę? Jest coś, co „pomoże mu w kampanii”

Źródło: gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d23hqst

Podziel się opinią

Share
d23hqst
d23hqst
Więcej tematów