Trwa ładowanie...
d3ubr6x

"Najlepszy polski korespondent w USA, od czasów Sienkiewicza". Cejrowski odpowiada Kolonce

Ciąg dalszy wymiany zdań pomiędzy Wojciechem Cejrowskim a Mariuszem Maxem Kolonko. Po tym, jak były korespondent z USA skrytykował publicystę za jego występy w TVP Info, Cejrowski w odpowiedzi nazywa go "najlepszym polskim korespondentem w USA, od czasów Sienkiewicza". Czy ten wpis zamyka dyskusję?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Najlepszy polski korespondent w USA, od czasów Sienkiewicza". Cejrowski odpowiada Kolonce
(PAP, Fot: Marcin Bielecki)
d3ubr6x

"Nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim"

"Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo" - napisał kilka dni temu na swoim facebookowym profilu Mariusz Max Kolonko. "Wojciech Cejrowski nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim" - ocenił były korespondent z USA. Kolonko dodał, że "mieszanie do wypocin amerykańskich symboli narodowych i Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole rzeczywiście coś znaczą".

"Ma prawo mnie nie lubić"

Na reakcję Wojciecha Cejrowskiego nie trzeba było długo czekać. Publicysta odpowiedział jednak w zupełnie innym tonie, niż się tego wszyscy spodziewali. "Pana Maksa Kolonko uważam za najlepszego polskiego korespondenta w USA, od czasów Henryka Sienkiewicza. Sienkiewicz pisał z USA do "Gazety Polskiej" i zyskał kolosalną popularność. Minęło 140 lat i dziś mamy Maxa Kolonkę" - czytamy na facebookowym profilu Cejrowskiego. "Proszę tego nie psuć!" - zaapelował prawicowy publicysta.

Wojciech Cejrowski znów kontrowersyjny. Oto przykład.

Źródło: WP, Facebook

d3ubr6x

Podziel się opinią

Share

d3ubr6x

d3ubr6x
Więcej tematów