Trwa ładowanie...
dpvbm63
dpvbm63
x-news/TVN 24

Najbardziej wykolczykowany mężczyzna niewpuszczony do Dubaju. "Ze względów bezpieczeństwa"

Rolf Buchholz, najbardziej wykolczykowany mężczyzna na świecie, nie został wpuszczony do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zdaniem Buchholza urzędnicy podejrzewali go o uprawianie czarnej magii. "Głupi ludzie" - skomentował incydent na swoim profilu społecznościowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dpvbm63

Część mediów informuje, że mężczyzna zostanie deportowany "ze względów bezpieczeństwa." Inne podają jednak wprost, że problemem jest wygląd mężczyzny.

W swoim ciele ma on bowiem łącznie 453 kolczyki. W samej tylko twarzy doliczyć można się 100 kolczyków oraz dwóch sztucznych rogów. Liczby te dały mu dwa lata temu wpis w księdze rekordów Guinnessa.

dpvbm63

W ostatnich dniach 53-letni Niemiec wybrał się do Dubaju, by wystąpić w klubie nocnym Cirque le Soir. Jednak do występu nie doszło, a wysłani przez klub na lotnisko pracownicy nie byli w stanie przekonać urzędników, że Buchholz powinien zostać wpuszczony do kraju.

Choć od lat Dubaj stara się zapracować na opinię kosmopolitycznego i otwartego miasta, to jednak - w zderzeniu z islamskim konserwatyzmem - budowanie takiej opinii nie zawsze jest proste.

dpvbm63

Podziel się opinią

Share

dpvbm63

dpvbm63
Więcej tematów