Trwa ładowanie...
dx2y1q1

Naczelnik legalizował kradzione auta?

Stołeczna policja zatrzymała w środę 10 osób, które są podejrzane o fałszowanie dokumentów i legalizację kradzionych samochodów.

Share
dx2y1q1

Rzecznik prasowy komendanta stołecznej policji Zbigniew Janas poinformował, że wśród tych 10 osób jest naczelnik Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy Warszawa Bemowo - 52-letni Jerzy C. oraz czterech byłych i obecnych urzędników.

Policjanci przejęli dokumentację dotyczącą rejestracji kilkuset samochodów za lata 1998-2001. Zdaniem Janasa, przejęcie dokumentacji i zatrzymanie naczelnika wydziału nie powinno wpłynąć na bieżącą obsługę interesantów i funkcjonowanie bemowskiego Wydziału Komunikacji.

Janas zaznaczył, że podejrzani to ci, którzy udostępniali swoje dokumenty osobiste, fałszowali dokumentację dotyczącą samochodów i rejestrowali je w urzędzie.

Rzecznik dodał, że postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola. W czwartek zostanie skierowany do sądu wniosek o areszt wobec Jerzego C. (an)

dx2y1q1

Podziel się opinią

Share
dx2y1q1
dx2y1q1
Więcej tematów