Trwa ładowanie...
d2lau58
d2lau58
Policja

Myślał, że spotka się z 14-latką. Na parkingu czekali policjanci

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 32-latka podejrzanego o popełnienie przestępstwa pedofilskiego. Mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w centrum miasta na gorącym uczynku. Był przekonany, że spotka się z 14-latką, aby uprawiać z nią seks za pieniądze. Kryminalni przeszukali mieszkanie mężczyzny, w którym zabezpieczyli komputery, tablet, twarde dyski, nośniki pamięci oraz telefon komórkowy. Specjaliści i biegli sprawdzają, czy na zabezpieczonym sprzęcie znajdują się treści pedofilskie oraz oferty spotkań o charakterze seksualnym.
Share
d2lau58

Policjanci namierzyli mężczyznę, który przez portale internetowe miał wyszukiwać nastolatków do spotkań o charakterze seksualnym. Funkcjonariusze komendy wojewódzkiej wspólnie z kolegami z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w ciągu 20 godzin wytypowali podejrzanego i przygotowali zasadzkę.

O ustalonej godzinie czekali na podejrzanego. Punktualnie na jednym z parkingów w centrum Olsztyna pojawił się 32-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Był kompletnie zaskoczony. Sądził, że umówił się z 14-latką na spotkanie.

d2lau58

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przeszukali także jego miejsce zamieszkania oraz pracy. Zabezpieczyli 2 komputery, tablet, dysk twardy, nośniki pamięci oraz telefon komórkowy. Specjaliści i biegli sprawdzają, czy na zabezpieczonym sprzęcie znajdują się treści pedofilskie oraz oferty spotkań o charakterze seksualnym.

Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

d2lau58

Podziel się opinią

Share
d2lau58
d2lau58
Więcej tematów