Trwa ładowanie...
d1gqoxz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

MSZ apeluje do Polaków o opuszczenie obwodów Donieckiego i Ługańskiego

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaapelowało w sobotę do polskich obywateli do opuszczenia Obwodów Donieckiego i Ługańskiego "w związku z postępującą eskalacją działań" w tych obwodach oraz w Odessie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja: Ukraina obarcza nas odpowiedzialnością za tragiczny bilans piątkowych wydarzeń w Odessie
Rosja: Ukraina obarcza nas odpowiedzialnością za tragiczny bilans piątkowych wydarzeń w Odessie (PAP/EPA, Fot: Sergey Gumenyuk)
d1gqoxz

"W związku z postępującą eskalacją działań w Obwodach Donieckim, Ługańskim oraz w mieście Odessie, które negatywnie wpływają na ogólną sytuację bezpieczeństwa w tych częściach Ukrainy, Ministerstwo Spraw Zagranicznych wzywa obywateli RP do opuszczenia Obwodów Donieckiego i Ługańskiego" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej resortu.

Jednocześnie MSZ apeluje "o powstrzymanie się od wyjazdów do Odessy, jeśli te wyjazdy nie są bezwzględnie konieczne".

"Ze względu na nieprzewidywalność dalszego rozwoju sytuacji bezpieczeństwa osoby już przebywające w tych regionach powinny zachować szczególną ostrożność" - podkreślono w komunikacie MSZ.

d1gqoxz

Podziel się opinią

Share

d1gqoxz

d1gqoxz
Więcej tematów