Trwa ładowanie...
drv518f

Most we Wronkach zostanie zamknięty. Inspektor nadzoru budowlanego zauważył pęknięcia

Wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego przeprowadził kontrolę na moście na drodze wojewódzkiej nr 182. Podczas inspekcji zauważył rozszczelnienia i pęknięcia, w związku z czym podjął decyzję o zamknięciu wiaduktu, do czasu usunięcia nieprawidłowości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Most we Wronkach zostanie zamknięty do czasu usunięcia nieprawidłowości
Most we Wronkach zostanie zamknięty do czasu usunięcia nieprawidłowości (poznan.uw.gov.pl)
drv518f

Inspekcja 176-metrowego mostu została przeprowadzona we wtorek przez wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego. - Stwierdzone uszkodzenia w kontrolowanym obiekcie mogą zagrażać życiu bezpieczeństwu życia i zdrowia ludzi. Wyniki kontroli są jednoznaczne i wymagają natychmiastowej reakcji. Nawet kilka godzin oczekiwania może doprowadzić do tragedii - mówi wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

Źródło: poznan.uw.gov.pl

Podczas kontroli stwierdzono szereg nieścisłości. Zauważono rozszczelnienie i pęknięcie chodnika na dojściu do obiektu oraz rozszczelnienia pomiędzy jezdnią i krawężnikiem, a także krawężnikiem a chodnikiem. Pęknięcia były również zauważalne w skarpie gruntowej i ciosie podłożyskowym. Zaobserwowano również deformację balustrady nad szczeliną pomiędzy przęsłami. Ostatnim zastrzeżeniem są ruchy masowe gruntów, w związku z budową ścieżki pieszo-rowerowej.

drv518f

Zobacz także: Mieszkańcy bloku przy ul. Piaskowej 9 o przymusowym wykwaterowaniu

Źródło: poznan.uw.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drv518f

Podziel się opinią

Share

drv518f

drv518f
Więcej tematów