Trwa ładowanie...
d3zg9xi

"Mordor" na Domaniewskiej. Służby szybko zajęły się tabliczką na Mokotowie

Nowe osiedle na Mokotowie? Wczoraj przy ulicy Domaniewskiej na słupie zawisła tabliczka "Mordor". To aluzja do przezwiska biurowego zagłębia w tym miejscu, na które przyjęło się już mówić "Mordor na Domaniewskiej". 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mordor" na Domaniewskiej. Służby szybko zajęły się tabliczką na Mokotowie
(WawaLove.pl)
d3zg9xi

To właśnie facebookowy fanpage "Mordor na Domaniewskiej" opublikował dzisiaj zdjęcie nowej tabliczki. "The revolution begins. Orkowie wzięli sprawy w swoje ręce" - podpisali je administratorzy strony. Fanpage ma na Facebooku już prawie 60 tysięcy fanów. Na jego tablicy można zobaczyć śmieszne zdjęcia z biurowego zagłębia, a także memy i inne obrazki na temat życia w korporacji.

"Codzienna porcja humoru zrozumiałego głównie przez korposzczury różnego levelu o różnym stażu w korpo. Nieważne, czy robisz w Warszawskim Mordorze na Domaniewskiej czy w jakimś innym zagłębiu biurowcowym - pamiętaj - 'mordor', 'korposucz' czy 'korposzczur' to stan umysłu a nie miejsce - mówią założyciele fanpage'a. Samo zdjęcie ma już ponad 6 tysięcy lajków.

- Tablica została już zdemontowana przez Kontrolę Pasa Drogowego. Musieli dostać cynk. Za to jak wiszą reklamówki klimatyzacji czy nowych osiedli to tego nie zdejmują - komentują internauci.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony "Mordor na Domaniewskiej".

d3zg9xi

Zobacz wideo: Mordor na Domaniewskiej

d3zg9xi

Podziel się opinią

Share
d3zg9xi
d3zg9xi
Więcej tematów