Trwa ładowanie...

Monika Jaruzelska nie wystartuje w Warszawie? "Oczekuję tego, by osiągnęli jak najlepsze wyniki"

Przewodniczący SLD stwierdził, że Monika Jaruzelska, ze względu na swoją "moralność", nie wystartuje w Warszawie. Włodzimierz Czarzasty oczekuje, że niezależnie od miejsca osiągnie bardzo dobry wynik. Polityk lewicy zdradził również, co sądzi o Rafale Trzaskowskim.

Share
Monika Jaruzelska nie wystartuje w Warszawie? "Oczekuję tego, by osiągnęli jak najlepsze wyniki"
Źródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d40772u

- Uważamy, że odbieranie praw nabytych żołnierzom, służbom mundurowym, a w przyszłości prokuratorom i nauczycielom, jest zwykłym draństwem - stwierdził w rozmowie z se.pl Włodzimierz Czarzasty. Polityk lewicy zapewnia, że start Moniki Jaruzelskiej z list SLD w wyborach samorządowych to dobry pomysł.

Nie chce jednak zdradzić, w którym mieście córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego zamierza kandydować. Czarzasty jest jednak przekonany, że nie będzie to Warszawa. - Jak znam jej podejście do moralności, które jest bardzo w porządku, na pewno nie zrobi tego w Warszawie, gdzie toczyć się będzie spór wokół domu jej ojca - stwierdził.

I dodał że oczekuje od niej tego samego, co od wszystkich. - Zarówno od siebie, jak i wszystkich kandydatów startujących w wyborach oczekuję tego, by osiągnęli jak najlepsze wyniki. By zostali radnymi bądź posłami - stwierdził.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o Jaruzelską. W studiu zapadła cisza

Monika Jaruzelska w rozmowie z WP zapewniła, że nie będzie startować na prezydenta Warszawy. Czarzasty ma nie najlepsze zdanie o wspólnym kandydacie PO i Nowoczesnej na to stanowisko, który był w środę gościem programu WP "Tłit".

- Nie wiem, czy chce metro budować, czy zasypywać, czy chce łaźnie dla bezdomnych, czy nie. Nie wystarczy opinia podstarzałego hipstera z placu Zbawiciela - stwierdził polityk lewicy. I dodał, że Trzaskowski jest "sympatyczny", ale Czarzasty chce wiedzieć "co ma do powiedzenia".

Źródło: se.pl, WP

d40772u

Podziel się opinią

Share
d40772u
d40772u
Więcej tematów