Trwa ładowanie...
d2swv6c

Monika Jaruzelska kandydatką SLD na prezydenta Polski. Tego chce Leszek Miller

Najpierw wygrane wybory do Rady Warszawy, później walka o fotel prezydenta Polski? Taki scenariusz kreśli dla Moniki Jaruzelskiej Leszek Miller. Według niego, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego powinna być "dowartościowywana" przez SLD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jaruzelska zyskała mandat do Rady Warszawy
Monika Jaruzelska zyskała mandat do Rady Warszawy (Forum)
d2swv6c

Monika Jaruzelska została jedyną radną SLD – Lewicy Razem w Warszawie. Otrzymała 8 494 głosów, zyskując 8,29 proc. poparcia.

"Super Express" zapytał nową radną, czy Włodzimierz Czarzasty dzwonił już do niej z gratulacjami. Jaruzelska przyznała, że jeszcze nie, ale odbiera dużo wzruszających telefonów m.in. od Leszka Millera.

Były premier zaznaczył w rozmowie z "Super Expressem", że bardzo się cieszy, że Monika Jaruzelska dostała się do Rady Warszawy. - To jest bardzo otwarta i inteligentna kobieta. I myślę, że zdobyłaby dużo lepszy wynik na prezydenta stolicy niż Andrzej Rozenek - powiedział Leszek Miller.

d2swv6c

Zobacz także: 12 listopada dniem wolnym od pracy. Tadeusz Cymański tłumaczy decyzję PiS

To jednak nie wszystko. Według Millera, Monika Jaruzelska powinna być dużo bardziej "zagospodarowana" I "dowartościowywana" przez SLD.

- Tym wynikiem w stolicy udowodniła, że ma wielki potencjał i można z nią wiązać szersze plany. Ja bym namawiał ją, aby startowała do europarlamentu, a później została kandydatką SLD na prezydenta Polski – stwierdził Leszek Miller.

d2swv6c

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Super Express"

d2swv6c

Podziel się opinią

Share

d2swv6c

d2swv6c
Więcej tematów