Trwa ładowanie...
d25p58a

Modliszewko: zginął pieszy potrącony w ciemności przez samochód

Na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko niedaleko Gniezna (woj. wielkopolskie) samochód potrącił pieszego idącego w ciemności prawą stroną jezdni.
Share
Modliszewko: zginął pieszy potrącony w ciemności przez samochód
Źródło: KPP w Gnieźnie
d25p58a

Do wypadku doszło przed godz. 1 w nocy we wtorek, 7 kwietnia na prostym odcinku drogi, w miejscu nieoświetlonym.

- Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Superb 37-letni mieszkaniec Nowej Wsi Lęborskiej jadąc od strony Bydgoszczy w kierunku Gniezna, potrącił pieszego poruszającego się prawą stroną jezdni – relacjonuje przebieg wypadku Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Potrącony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Początkowo nie było wiadomo, kim jest ofiara, ponieważ przy potrąconym pieszym nie znaleziono żadnych dokumentów.

d25p58a

- Jednak zgłosiła się na policję rodzina, która po okazaniu zwłok potwierdziła tożsamość potrąconego. To 35-letni mieszkaniec Gniezna - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Osińska.

Kierowca, który potrącił pieszego trafił do szpitala, gdzie po opatrzeniu dłoni został zwolniony do domu. W momencie wypadku był trzeźwy, ale do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zatrzymano mu prawo jazdy.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d25p58a

Podziel się opinią

Share
d25p58a
d25p58a
Więcej tematów