Trwa ładowanie...
d253aaz

Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego. "Ziobro i Błaszczak powinni ponieść odpowiedzialność"

- W sprawie śmierci Igora Stachowiaka przedstawiciele władz ewidentnie mataczą sprawę. To, co zdarzyło się na komisariacie we Wrocławiu było naganne i haniebne. Ministrowie Ziobro i Błaszczak powinni wziąć na siebie odpowiedzialność- powiedział w "Dzień Dobry WP" były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Share
d253aaz

Kwaśniewski o zamachu: nawet Korea nie zapewni bezpieczeństwa w 100 procentach

- Nikt w 100 proc. nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom, nawet takie kraje jak Korea czy Białoruś. W Polsce nie ma w tej chwili problemu imigrantów ekonomicznych, problemem są uchodźcy. Powinniśmy pomóc tym 7 tys. osób, bo nam pomagano w przeszłości - powiedział Kwaśniewski.

Referendum ws. konstytucji? Kwaśniewski: data jest zła

Prezydent Andrzej Duda wygłosił orędzie z okazji dwóch lat od zwycięstwa w wyborach prezydenckich 24 maja 2015 r. Zapowiedział, że jego plan dotyczący konstytucji wchodzi w pierwsza fazę realizacji. To rozwinięcie jego pomysłu z 3 maja o opracowaniu nowej konstytucji.

Aleksander Kwaśniewski uważa, że prezydent Duda źle wybrał datę. - Skoro chcemy rozmawiać o konstytucji, dlaczego prezydent nie stworzył żadnej dyskusji? Byłbym za tym. Zasadnicze decyzje w sprawie konstytucji zapadały w ośrodkach niekonstytucyjnych - powiedział.

d253aaz

Podziel się opinią

Share
d253aaz
d253aaz
Więcej tematów