Trwa ładowanie...
ycipk-5fmsuj
ycipk-5fmsuj

Mocne słowa Aleksandra Kwaśniewskiego. "Ziobro i Błaszczak powinni ponieść odpowiedzialność"

- W sprawie śmierci Igora Stachowiaka przedstawiciele władz ewidentnie mataczą sprawę. To, co zdarzyło się na komisariacie we Wrocławiu było naganne i haniebne. Ministrowie Ziobro i Błaszczak powinni wziąć na siebie odpowiedzialność- powiedział w "Dzień Dobry WP" były prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-5fmsuj

Kwaśniewski o zamachu: nawet Korea nie zapewni bezpieczeństwa w 100 procentach

- Nikt w 100 proc. nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom, nawet takie kraje jak Korea czy Białoruś. W Polsce nie ma w tej chwili problemu imigrantów ekonomicznych, problemem są uchodźcy. Powinniśmy pomóc tym 7 tys. osób, bo nam pomagano w przeszłości - powiedział Kwaśniewski.

ycipk-5fmsuj

Referendum ws. konstytucji? Kwaśniewski: data jest zła

Prezydent Andrzej Duda wygłosił orędzie z okazji dwóch lat od zwycięstwa w wyborach prezydenckich 24 maja 2015 r. Zapowiedział, że jego plan dotyczący konstytucji wchodzi w pierwsza fazę realizacji. To rozwinięcie jego pomysłu z 3 maja o opracowaniu nowej konstytucji.

ycipk-5fmsuj

Aleksander Kwaśniewski uważa, że prezydent Duda źle wybrał datę. - Skoro chcemy rozmawiać o konstytucji, dlaczego prezydent nie stworzył żadnej dyskusji? Byłbym za tym. Zasadnicze decyzje w sprawie konstytucji zapadały w ośrodkach niekonstytucyjnych - powiedział.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-5fmsuj

ycipk-5fmsuj
ycipk-5fmsuj