Trwa ładowanie...
d2iwzoh

Młodzież świętująca Halloween wywołała awanturę w Hamburgu

Niemiecka młodzież obchodząca Halloween wywołała wieczorem w Hamburgu uliczną awanturę obrzucając przechodniów jajkami, mąką i petardami. Według agencji dpa, dostało się też interweniującym policjantom, obrzuconym kamieniami i butelkami. Trzech z nich zostało lekko rannych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młodzież świętująca Halloween wywołała awanturę w Hamburgu
(PAP/EPA, Fot: Jason Szenes)
d2iwzoh

Wezwani przez napastowanych przechodniów policjanci usiłowali rozproszyć grupę około 400 młodych osób na hamburskim osiedlu Muemmelmannsberg. Uczestnicy obchodów zaatakowali policjantów kamieniami, butelkami i petardami. Młodzież uszkodziła cztery radiowozy. Dwóch najbardziej agresywnych uczestników incydentu trafiło na komendę policji.

Według dpa noc z piątku na sobotę była niespokojna także w innych częściach kraju. Na terenie powiatu Esslingen w Badenii Wirtembergii policja musiała interweniować 175 razy. Młodzież smarowała karoserie zaparkowanych na ulicy samochodów i fasady domów bitą śmietaną i flamastrami. W Tybindze doszło do pięciu bójek. W stolicy Badenii-Wirtembergii Stuttgarcie podczas bitwy na jajka jeden z nastolatków został zraniony w oko.

d2iwzoh

Podziel się opinią

Share
d2iwzoh
d2iwzoh
Więcej tematów