Trwa ładowanie...
d3rizqn
d3rizqn

Młodzi agenci FSB sami się zdekonspirowali. Po zakończeniu kursu zorganizowali imprezę a film z niej opublikowali w Internecie

Cierpliwość Władimira Putina została wystawiona na próbę po tym, jak absolwenci akademii Federalnej Służby Bezpieczeństwa, udostępnili w Internecie film z imprezy, którą zorganizowali tuż po zakończeniu kursu. Umieszczając film w sieci przyszli agenci sami się zdekonspirowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3rizqn

Na wideo widać konwój około 30stu czarnych, terenowych mercedesów poruszający się ulicami Moskwy. W jednej ze scen młodzi absolwenci akademii pozują do zdjęcia z kieliszkami szampana.

Były szpieg, generał Aleksander Michajłow uznał zachowanie młodych szpiegów za zdradę ojczyzny. - W jaki sposób można publikować zdjęcia online osób, które są już w służbach w FSB? – zastanawia się Michajłow. - Połowa z nich powinna zostać zwolniona, a druga połowa powinna rozpocząć swoją służbę od nagany.

Federalna Służba Bezpieczeństwa powstała z kontrwywiadu KGB. W latach 1998-1999 jej dyrektorem był Władimir Putin. Prezydent Federacji Rosyjskiej odmówił komentarza na temat tego zdarzenia.

d3rizqn

Podziel się opinią

Share
d3rizqn
d3rizqn
Więcej tematów