Trwa ładowanie...
d4bq3p2

Mistrz kamuflażu poszukiwany. Złodziej nagle zdjął skarpetę

Policjanci z Bełżyc poszukują mężczyzny, który pod osłoną nocy dostał się do jednej z restauracji pod Lublinem. Już został okrzyknięty "mistrzem kamuflażu". Miał nietypowy sposób ukrycia się przed obiektywem kamery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z monitoringu
Zdjęcie z monitoringu (Lubelska Policja)
d4bq3p2

Policjanci z Bełżyc poszukują złodzieja, który włamał się do jednej z restauracji w gm. Konopnica pod Lublinem.

Do tego zdarzenia doszło w połowie lutego. Złodziej obawiając się pozostawienia śladów mogących go zidentyfikować, zdjął z nogi skarpetę i założył ją na rękę. Z kolei by nie wpaść w oko kamer wewnętrznego monitoringu, dla niepoznaki założył płaszcz na głowę - informuje lubelska policja. Pewny takich "zabezpieczeń” splądrował pomieszczenia lokalu.

Jego łupem padły pieniądze i saszetka o łącznej wartości ponad 1 tys. zł.

d4bq3p2

Włamywacz w oku kamer

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny. W tym celu opublikowano jego zdjęcia i nagranie z monitoringu.

Widać na nich mężczyznę, który przy zgaszonym świetle wchodzi do pomieszczeń kuchni. Dla poprawy widoczności przyświeca sobie latarką i rozgląda się po kuchennych regałach. Następnie z jednej ze stóp zdejmuje skarpetę i zakłada sobie na dłoń, zapewne po to, by nie pozostawiać śladów na miejscu przestępstwa.

Kilka minut później inna kamera nagrała go w kolejnym pomieszczeniu restauracji. Tym razem mężczyzna zakamuflowany jest założonym na głowę kapturem. Kiedy zorientował się, że jego "poczynania” nawet w ciemnościach obserwuje oko kamery, próbował ją unieszkodliwić.

d4bq3p2

Aby nadal pozostać anonimowym, mężczyzna pokusił się o kolejny kamuflaż. Tym razem zdjął z wieszaka czerwony płaszcz, na schodach za szafą ukrył się i założył go na głowę. W takim przebraniu ponownie ruszył do plądrowania lokalu.

Policja prosi o pomoc

Mężczyznę jest poszukiwany. Ktokolwiek rozpoznaje go na publikowanym nagraniu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bełżycach pod nr tel. (81) 516 13 10 lub telefon alarmowy 112.

   Lubelska Policja
(Lubelska Policja)
d4bq3p2

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Lech Wałęsa o LGBT. Janina Ochojska odpowiada

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d4bq3p2

Podziel się opinią

Share
d4bq3p2
d4bq3p2
Więcej tematów