Trwa ładowanie...
d2huv8b

Miss Ukrainy straci koronę z powodu macierzyństwa

Veronika Didusenko 23-letnia Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ złamała regulamin konkursu. Po konkursie okazało się, że kobieta jest matką oraz rozwódką co eliminuje ją z konkursu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ jest matką.
Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ jest matką. (Facebook.com, Fot: Veronika Didusenko)
d2huv8b

Miss Ukrainy traci koronę

Komisja konkursowa już kilka dni po ogłoszeniu wyniku na Miss Ukrainy poinformowała zwyciężczynię, że zostanie ona pozbawiona tytułu. Zgodnie z regulaminem konkursu na najpiękniejszą Ukrainkę kandydatka do tytułu nie może być mężatką, rozwódką oraz matką. W celu weryfikacji tych informacji młode dziewczyny wypełniają ankiety, w których informują o swoim stanie cywilnym oraz posiadaniu potomstwa. Tegoroczna zwyciężczyni konkursu Miss Ukrainy zataiła informację o rozwodzie ora 4-letnim dziecku. Veronika Didusenko nie podała powodu okłamania komisji konkursowej, która uznała że 23-latka utraci tytuł oraz nie będzie reprezentowała Ukrain podczas Miss Universe.

Była Miss Ukrainy nie udziela wyjaśnień

Veronika Didusenko nie podała oficjalnej przyczyny złamania regulaminu konkursu oraz zatajenia istotnych faktów dotyczących jej życiorysu. O tym, że Didusenko mogła kłamać w ankiecie, komisję konkursową poinformowali anonimowi obywatele. W mediach społecznościowych Ukrainka starała się ukrywać fakt macierzyństwa. Na jej profilach nie znajdziemy wzmianki na temat życia prywatnego. 23-latka przeżywa obecnie trudne chwile, a w mediach społecznościowych dziękuje wszystkim życzliwym za wsparcie.

d2huv8b

Podziel się opinią

Share

d2huv8b

d2huv8b
Więcej tematów