ycipk-1zhnl8

Miss Ukrainy straci koronę z powodu macierzyństwa

Veronika Didusenko 23-letnia Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ złamała regulamin konkursu. Po konkursie okazało się, że kobieta jest matką oraz rozwódką co eliminuje ją z konkursu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ jest matką.
Miss Ukrainy straci koronę, ponieważ jest matką. (Facebook.com, Fot: Veronika Didusenko)
ycipk-1zhnl8

Miss Ukrainy traci koronę

Komisja konkursowa już kilka dni po ogłoszeniu wyniku na Miss Ukrainy poinformowała zwyciężczynię, że zostanie ona pozbawiona tytułu. Zgodnie z regulaminem konkursu na najpiękniejszą Ukrainkę kandydatka do tytułu nie może być mężatką, rozwódką oraz matką. W celu weryfikacji tych informacji młode dziewczyny wypełniają ankiety, w których informują o swoim stanie cywilnym oraz posiadaniu potomstwa. Tegoroczna zwyciężczyni konkursu Miss Ukrainy zataiła informację o rozwodzie ora 4-letnim dziecku. Veronika Didusenko nie podała powodu okłamania komisji konkursowej, która uznała że 23-latka utraci tytuł oraz nie będzie reprezentowała Ukrain podczas Miss Universe.

Była Miss Ukrainy nie udziela wyjaśnień

ycipk-1zhnl8

Veronika Didusenko nie podała oficjalnej przyczyny złamania regulaminu konkursu oraz zatajenia istotnych faktów dotyczących jej życiorysu. O tym, że Didusenko mogła kłamać w ankiecie, komisję konkursową poinformowali anonimowi obywatele. W mediach społecznościowych Ukrainka starała się ukrywać fakt macierzyństwa. Na jej profilach nie znajdziemy wzmianki na temat życia prywatnego. 23-latka przeżywa obecnie trudne chwile, a w mediach społecznościowych dziękuje wszystkim życzliwym za wsparcie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zhnl8

ycipk-1zhnl8
ycipk-1zhnl8