Trwa ładowanie...
d1pr5qy

Misiewicz za Bugałą. Były rzecznik prasowy wstawił się za dziennikarką

Ewa Bugała niespodziewanie zrezygnowała z pracy w PKN Orlen. - Są siły w Polsce, które nie pozwolą młodemu pokoleniu, "bez pleców" pracować uczciwie na rzecz Ojczyzny - napisał na Twitterze Bartłomiej Misiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewę Bugałę często porównywano do Bartłomieja Misiewicza ze względu na młody wiek i szybki rozwój kariery
Ewę Bugałę często porównywano do Bartłomieja Misiewicza ze względu na młody wiek i szybki rozwój kariery (PAP, Fot: Marcin Obara)
d1pr5qy

"Już to mówiłem, dziś powtórzę: bardzo duże są siły w Polsce, które nie pozwolą młodemu pokoleniu, "bez pleców" pracować uczciwie na rzecz Ojczyzny. Warto tych krzykaczy zapamiętać - jeszcze nie raz się objawią..." - napisał na Twitterze były rzecznik MON, Bartłomiej Misiewicz.

Eks-współpracownik Antoniego Macierewicza broni byłej reporterki TVP po tym, jak ta dosyć nieoczekiwanie zdecydowała się zrezygnować ze stanowiska rzecznika prasowego w PKN Orlen. Powodem dymisji ze strony Ewy Bugały ma być "brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków".

Informacja o nowym stanowisku Bugały pojawiła się w środę. Według "Faktu" miała otrzymywać na nim blisko 250 tysięcy zł. brutto rocznie. Była dziennikarka TVP była często porównywana do Misiewicza. Wspólnymi mianownikami były młody wiek, brak doświadczenia i zbyt szybki rozwój kariery.

d1pr5qy

Ostra dyskusja reportera z posłem PiS o Żydach. „Pan chce z wyjątku zrobić zasadę”

Z Telewizją Polską była związana od 2012 r. Ostatnio pełniła funkcję kierownika redakcji serwisów informacyjnych TVP Info, szefowej i prowadzącej autorski program "Nie da się ukryć", a także reporterki głównego wydania "Wiadomości".

d1pr5qy

Podziel się opinią

Share
d1pr5qy
d1pr5qy
Więcej tematów