Trwa ładowanie...

Mirosław Piotrowski wystąpił podczas debaty prezydenckiej w TVP. Jaki plan ma kandydat na prezydenta?

Podczas debaty prezydenckiej w TVP pojawił się Mirosław Piotrowski, który zamierza kandydować w wyborach na Prezydenta Polski.

Mirosław Piotrowski wystąpił podczas debaty prezydenckiej w TVP. Jaki plan ma kandydat na prezydenta?
d4jqsu9

W wyborach prezydenckich startuje m.in. Mirosław Piotrowski. Profesor historii zmierzy się 28 czerwca z 10 innymi kandydatami. W środę 17 czerwca wziął udział w debacie prezydenckiej w TVP.

Kim jest Mirosław Piotrowski, kandydat na Prezydenta RP?

Mirosław Piotrowski ma 64 lata i pochodzi z Zielonej Góry. Z wykształcenia jest historykiem. Wykłada na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz WSKSiM w Toruniu.

Od 2004 przez trzy kadencje był europosłem. W Parlamencie Europejskim zasiadał w Komisji Spraw Zagranicznych i Komisji Rozwoju Regionalnego, był także Koordynatorem nadzwyczajnej komisji pe ds CIA.

d4jqsu9

Mirosław Piotrowski – program wyborczy

Jakie plany ma Mirosław Piotrowski? Co zamierza kandydat Ruchu Prawdziwa Europa, jeśli zostanie Prezydentem RP? Mirosław Piotrowski chce być Prezydentem Bezpiecznego Jutra.

Kim jest Prezydent Bezpiecznego Jutra według Mirosława Piotrowskiego? Jak czytamy na stronie internetowej kandydata, jest to prezydent aktywny w podejmowaniu inicjatyw ustawodawczych. Taki, który chroni obywatela, także przed szkodliwymi posunięciami rządu, realnie kreuje politykę zagraniczną Polski, jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo kraju, a nie za Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent Bezpiecznego Jutra chroni życie ludzkie od samego poczęcia i reanimuje bardzo chorą służbę zdrowia.

Mirosław Piotrowski w swoich tezach programowych informuje również o konieczności obniżenia podatków, o wsparciu dla górnictwa i rolników, o zachowaniu przed prywatyzacją polskich lasów państwowych, a także o sądach dla obywatela.

Zobacz także: Wybory 2020. Jarosław Gowin zakłada się z dziennikarzem WP o wynik wyborów

d4jqsu9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqsu9
Więcej tematów