Trwa ładowanie...

Miriam Shaded oskarża Europę o dyskryminację chrześcijan i faworyzowanie muzułmanów

• Miram Shaded po raz kolejny ostro skrytykowała muzułmanów

• "Im więcej muzułmanów w Europie, tym częściej będzie dochodziło do zamachów"

• Prezes Fundacji Estera odniosła się w programie "Gość Wiadomości" do serii pogróżek, które otrzymywała w ostatnim czasie na Facebooku

Share
Miriam Shaded oskarża Europę o dyskryminację chrześcijan i faworyzowanie muzułmanów
Źródło: WP, fot: Konrad Żelazowski
d3ibxip

Shaded odniosła się do niedawnej blokady jej konta na Facebooku. Zostało one zawieszone po tym, jak opublikowała zrzut ekranu z wulgarnymi pogróżkami, które otrzymała od rzekomego muzułmanina. Serwis tłumaczył, że stało się to przez pomyłkę, ale Miriam Shaded podkreśliła, że nie do końca wierzy w takie wyjaśnienia.

Zdaniem prezes Fundacji Estera całe zdarzenie ma znamiona cenzorskie. - Tego typu działania mają miejsca po spotkaniu Zuckerberga (właściciel portalu - przyp. red.) z Merkel - twierdzi Shaded. - To działanie niezgodne z konstytucją - podkreśliła. Shaded ujawniła, że użytkownik prześladował ją od 2015 roku, wysyłał do niej obraźliwe wiadomości, groził gwałtem, także po arabsku.

"Kobiety na Zachodzie mają dużo gorzej ode mnie"

Miriam Shaded twierdzi, że w Polsce "jest najmniej przemocy wobec kobiet". Jej zdaniem, w krajach Zachodu, które są już "zislamizowane" kobietom wiedzie się dużo gorzej.

d3ibxip

Prezes Fundacji Estera oceniła, że pogróżki, które otrzymuje, wynikają z "podejścia islamu do kobiet". - Gwałt jest formą reprymendy na kobietach. Imigranci, którzy przyjeżdżają do Europy, są wychowani w tego typu ideologii i pozwalają sobie na dużo więcej. Nie są też przyzwyczajeni do kobiet, które u nas mają więcej praw niż tam - twierdzi Shaded, która podkreśla, że media stale ukrywają incydenty i gwałty muzułmanów. - To się dzieje na co dzień, Niemki są napadane i gwałcone, a media o tym nie mówią.

"Europa dyskryminuje chrześcijan"

- Zwiększyć kontrole i deportować wszystkich, którzy nie powinni się tutaj znaleźć. (...) Każdy, kto wyrzuca dokumenty na granicy, powinien być co do zasady deportowany - radziła Shaded. Prezes Fundacji Estera zaapelowała o pomoc dla najbardziej potrzebujących, chrześcijan i jazydów z Syrii.

- Europa dyskryminuje chrześcijan, bo wpuszcza wszystkich muzułmanów, a chrześcijan niekoniecznie - twierdzi Shaded, która podkreśla, że Polska powinna przyjmować przede wszystkim chrześcijan.

Zagrożenie w Europie

Zdaniem Shaded Europa nadal jest zagrożona. - Im więcej islamistów i muzułmanów w Europie, tym częściej będzie dochodziło do zamachów - mówiła. Podkreśliła, że w ten sposób muzułmanie "zapewniają sobie życie wieczne".

- Który miałby sobie tego domówić? - pytała.

d3ibxip

Podziel się opinią

Share
d3ibxip
d3ibxip
Więcej tematów