Trwa ładowanie...
d3ubymt

Miller apeluje o jak najszybsze przedstawienie projektu budżetu

Lider SLD Leszek Miller powiedział, że dopóki rząd nie przedstawi prawdziwego stanu finansów publicznych to SLD nie może przedstawiać projektów naprawy budżetu. Miller zaapelował w środę w Polskim Radiu do rządu, żeby jak najszybciej złożył projekt budżetu.

Share
d3ubymt

Lider SLD uważa, że Jarosław Bauc został zdymisjonowany, ponieważ przyniósł złą wieść o stanie finansów. Dodał, że skoro Bauc poniósł konsekwencje za nierealny budżet to odejść powinni również premier, ministrowie i posłowie, którzy za tym projektem głosowali.

Leszek Miller powiedział, że nie można obarczać rządów koalicji SLD-PSL odpowiedzialnością za obecną dziurę w budżecie, ponieważ koalicja ta zrobiła wszystko by naprawić gospodarkę, m.in. przyjmując szereg ustaw reformy służby zdrowia.

Zapytany czy prof. Marek Belka zostanie nowym ministrem finansów, lider SLD powiedział, że nie są prowadzone żadne rozmowy, ponieważ na razie liczą się wybory. Dodał, że w przypadku wygranej w wyborach w ciągu kilku dni SLD przedstawi skład nowego gabinetu. (mag)

d3ubymt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ubymt
d3ubymt
Więcej tematów