Trwa ładowanie...
dnkjn6s
IAR

Mija siódma rocznica zaginięcia brytyjskiej Madeleine McCann

Mija siódma rocznica zaginięcia brytyjskiej dziewczynki Madeleine McCann, porwanej 3 maja 2007 roku podczas wakacji w Portugalii z sypialni w hotelu w Praia da Luz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mija siódma rocznica zaginięcia brytyjskiej Madeleine McCann
(AFP)
dnkjn6s

Po starannym, dwuletnim przeglądzie sprawy, Scotland Yard podjął własne dochodzenie w lipcu zeszłego roku. W październiku śledztwo wznowiła też portugalska policja. Jak dotąd - bez rezultatu.

Przed rocznicą porwania rodzice Madeleine, Gerry i Kate McCann mówili BBC: Toczą się dwa niemal równoległe dochodzenia, co po prostu nie ma sensu. - Obie policje powinny pracować razem, żeby nie powielać wysiłków przez co śledztwo toczy się o połowę wolniej - przekonują.

Rodzice Madeleine od 7 lat snują domysły na temat jej losu:

dnkjn6s

- Myślę, że nie można wykluczyć, że Madeleine porwał ktoś, kto chciał mieć dziecko, kto ją kocha i dba o nią. To byłby chyba najlepszy scenariusz, ale jest oczywiście wiele innych - powiedział Gerry McCann.

Jego żona dodała, że jeszcze trudniejszą rocznicą od dnia porwania będą dla niej za kilka dni 11 urodziny Madeleine. Podczas wywiadu w studiu BBC, matka zwróciła się wprost do niej: "Kochamy cię Madeleine, tęsknimy za tobą codziennie, od tamtego pierwszego dnia. Czekamy na ciebie i nigdy nie damy za wygraną i zrobimy co się tylko da, zeby cię odnaleźć."

dnkjn6s

Podziel się opinią

Share

dnkjn6s

dnkjn6s
Więcej tematów