Trwa ładowanie...
dmncvpz

Mieszkańców Australii terroryzują... klauny

• Z bardzo nietypowym problemem borykają się policjanci w Sydney
• Mieszkańców miasta zaczęli terroryzować... ludzie przebrani w kostiumy przerażających klaunów
• Ze zgłoszeń wynika, że napotkani przebierańcy nie łamią prawa w żaden sposób, jednak "wyglądają dziwnie i są straszni"
• Niektórzy Australijczycy zaczęli reagować przemocą na spotkanych "żartownisiów"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkańców Australii terroryzują... klauny
(Facebook)
dmncvpz

W Sydney zapanował strach. Jak donoszą obywatele, wieczorami na ulicach miasta można spotkać ludzi w strojach przerażających klaunów. Chociaż Ci nie łamią prawa, potrafią napędzić sporo strachu zwykłym ludziom stając tuż przed ich samochodami lub niewinnie ich zaczepiając.

Wcześniej podobne wydarzenia miały miejsce w Stanach zjednoczonych i wygląda, że zorganizowana grupa mężczyzn postanowiła w podobny sposób zacząć straszyć mieszkańców Sydney. Sprawa staje się poważna, ponieważ mieszkańcy boją się wychodzić wieczorami z domów i czują się terroryzowani przez żartownisiów.

Na Facebooku powstały już nawet specjalne grupy mające na celu ujęcie wszystkich przerażających klaunów. Ponieważ policja nie ma podstaw do interwencji, mieszkańcy Sydney postanowili działać na własną rękę. Niektórzy z nich reagują agresją na napotkanych przebierańców.

Niektórzy podejrzewają jednak, że pojawienie się przerażających klaunów na ulicach Sydney może mieć związek z promocja najnowszej książki Stephena Kinga.

dmncvpz

Podziel się opinią

Share
dmncvpz
dmncvpz
Więcej tematów