Trwa ładowanie...

Mieszkańców Australii terroryzują... klauny

• Z bardzo nietypowym problemem borykają się policjanci w Sydney
• Mieszkańców miasta zaczęli terroryzować... ludzie przebrani w kostiumy przerażających klaunów
• Ze zgłoszeń wynika, że napotkani przebierańcy nie łamią prawa w żaden sposób, jednak "wyglądają dziwnie i są straszni"
• Niektórzy Australijczycy zaczęli reagować przemocą na spotkanych "żartownisiów"

Share
Mieszkańców Australii terroryzują... klauny
Źródło: Facebook
d3zoeb6

W Sydney zapanował strach. Jak donoszą obywatele, wieczorami na ulicach miasta można spotkać ludzi w strojach przerażających klaunów. Chociaż Ci nie łamią prawa, potrafią napędzić sporo strachu zwykłym ludziom stając tuż przed ich samochodami lub niewinnie ich zaczepiając.

Wcześniej podobne wydarzenia miały miejsce w Stanach zjednoczonych i wygląda, że zorganizowana grupa mężczyzn postanowiła w podobny sposób zacząć straszyć mieszkańców Sydney. Sprawa staje się poważna, ponieważ mieszkańcy boją się wychodzić wieczorami z domów i czują się terroryzowani przez żartownisiów.

d3zoeb6

Na Facebooku powstały już nawet specjalne grupy mające na celu ujęcie wszystkich przerażających klaunów. Ponieważ policja nie ma podstaw do interwencji, mieszkańcy Sydney postanowili działać na własną rękę. Niektórzy z nich reagują agresją na napotkanych przebierańców.

Niektórzy podejrzewają jednak, że pojawienie się przerażających klaunów na ulicach Sydney może mieć związek z promocja najnowszej książki Stephena Kinga.

d3zoeb6

Podziel się opinią

Share
d3zoeb6
d3zoeb6
Więcej tematów