Trwa ładowanie...
miesięcznica smoleńska

Miesięcznica smoleńska. Pierwszy raz bez Jarosława Kaczyńskiego

Miesięcznica smoleńska. Jarosław Kaczyński po raz pierwszy nie uczestniczył w składaniu kwiatów pod pomnikiem katastrofy smoleńskiej i pomnikiem Lecha Kaczyńskiego. Prezes PiS dochodzi do zdrowia po operacji kolana.

Share
Miesięcznica smoleńska. Pierwszy raz bez Jarosława Kaczyńskiego
Źródło: Agencja Gazeta
d19k894

To już 116 miesięcznica smoleńska. Jak zawsze władze partyjne i państwowe przyszły przed pomniki Lecha Kaczyńskiego i Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie. Wśród nich byli Mariusz Błaszczak i Antoni Macierewicz. Na miejscu pojawili się także zwolennicy PiS.

Tym razem zabrakło jednak prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Teraz czeka go kolejny zabieg. Polityka czeka jeszcze jedna operacja - tym razem na drugie kolano. "Według naszych informacji, szef rządzącej partii chce ją jednak odłożyć na okres po przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Czyli najwcześniej kolejną operację polityk przejdzie wiosną" - czytamy w "Super Expressie".

d19k894

Pod nieobecność prezesa PiS honory pełniła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta
Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta

Do nieobecności Kaczyńskiego odniósł się w programie "Tłit" zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. - Trudno brać udział w tych uroczystościach dosłownie dobę po wyjściu ze szpitala. Nic dziwnego, że prezes był nieobecny - powiedział w rozmowie z Markiem Kacprzakiem.

Tragedia w Szczyrku. Burmistrz komentuje ze łzami w oczach

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19k894

Podziel się opinią

Share
d19k894
d19k894
Więcej tematów