Trwa ładowanie...
d1kezbe

Miesięcznica smoleńska. Pierwszy raz bez Jarosława Kaczyńskiego

Miesięcznica smoleńska. Jarosław Kaczyński po raz pierwszy nie uczestniczył w składaniu kwiatów pod pomnikiem katastrofy smoleńskiej i pomnikiem Lecha Kaczyńskiego. Prezes PiS dochodzi do zdrowia po operacji kolana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10 grudnia 2019 roku to 116. miesięcznica smoleńska
10 grudnia 2019 roku to 116. miesięcznica smoleńska (Agencja Gazeta)
d1kezbe

To już 116 miesięcznica smoleńska. Jak zawsze władze partyjne i państwowe przyszły przed pomniki Lecha Kaczyńskiego i Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie. Wśród nich byli Mariusz Błaszczak i Antoni Macierewicz. Na miejscu pojawili się także zwolennicy PiS.

Tym razem zabrakło jednak prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Teraz czeka go kolejny zabieg. Polityka czeka jeszcze jedna operacja - tym razem na drugie kolano. "Według naszych informacji, szef rządzącej partii chce ją jednak odłożyć na okres po przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Czyli najwcześniej kolejną operację polityk przejdzie wiosną" - czytamy w "Super Expressie".

Pod nieobecność prezesa PiS honory pełniła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

d1kezbe
   Agencja Gazeta
   Agencja Gazeta

Do nieobecności Kaczyńskiego odniósł się w programie "Tłit" zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. - Trudno brać udział w tych uroczystościach dosłownie dobę po wyjściu ze szpitala. Nic dziwnego, że prezes był nieobecny - powiedział w rozmowie z Markiem Kacprzakiem.

Tragedia w Szczyrku. Burmistrz komentuje ze łzami w oczach

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kezbe

Podziel się opinią

Share

d1kezbe

d1kezbe
Więcej tematów