Trwa ładowanie...
ycipk-405g6r

Miesięcznica smoleńska. Pierwszy raz bez Jarosława Kaczyńskiego

Miesięcznica smoleńska. Jarosław Kaczyński po raz pierwszy nie uczestniczył w składaniu kwiatów pod pomnikiem katastrofy smoleńskiej i pomnikiem Lecha Kaczyńskiego. Prezes PiS dochodzi do zdrowia po operacji kolana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10 grudnia 2019 roku to 116. miesięcznica smoleńska
10 grudnia 2019 roku to 116. miesięcznica smoleńska (Agencja Gazeta)
ycipk-405g6r

To już 116 miesięcznica smoleńska. Jak zawsze władze partyjne i państwowe przyszły przed pomniki Lecha Kaczyńskiego i Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie. Wśród nich byli Mariusz Błaszczak i Antoni Macierewicz. Na miejscu pojawili się także zwolennicy PiS.

Tym razem zabrakło jednak prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Teraz czeka go kolejny zabieg. Polityka czeka jeszcze jedna operacja - tym razem na drugie kolano. "Według naszych informacji, szef rządzącej partii chce ją jednak odłożyć na okres po przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Czyli najwcześniej kolejną operację polityk przejdzie wiosną" - czytamy w "Super Expressie".

Pod nieobecność prezesa PiS honory pełniła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

ycipk-405g6r
Agencja Gazeta
Podziel się
Agencja Gazeta
Podziel się

Do nieobecności Kaczyńskiego odniósł się w programie "Tłit" zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. - Trudno brać udział w tych uroczystościach dosłownie dobę po wyjściu ze szpitala. Nic dziwnego, że prezes był nieobecny - powiedział w rozmowie z Markiem Kacprzakiem.

ycipk-405g6r

Tragedia w Szczyrku. Burmistrz komentuje ze łzami w oczach

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-405g6r

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-405g6r

ycipk-405g6r
ycipk-405g6r
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów