Trwa ładowanie...
d33yt0a

Michał Tusk przed komisją dot. afery Amber Gold. Oto wyniki sondy WP

Syn byłego premiera zeznaje w charakterze świadka przed komisją śledczą. "To wyłącznie polityczna sprawa" - tak twierdzą użytkownicy Wirtualnej Polski, którzy wzięli udział w naszej sondzie.
Share
Sonda WP
Sonda WPŹródło: WP.PL
d33yt0a

Michał Tusk i jego pełnomocnik Roman Giertych kontra politycy Prawa i Sprawiedliwości. Nie brakuje uszczypliwości i ostrych pytań. Na money.pl można zobaczyć pełną relację z tego wydarzenia.

Przesłuchanie syna Donalda Tuska ma na celu "złożenia zeznań w toczącym się postępowaniu zmierzającym do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold".

66 proc. Polaków uważa, że przesłuchanie Michała Tuska to "polityczna sprawa"

Postanowiliśmy zapytać Polaków, co sądzą o zeznaniach Michała Tuska. Zadaliśmy proste pytanie: czy przesłuchanie Michała Tuska przed komisją dot. afery Amber Gold jest uzasadnione? Wyniki są jednoznaczne, to czysto polityczna sprawa. Tak odpowiedziało ponad 66 proc. użytkowników Wirtualnej Polski.

d33yt0a

Z kolei 29 proc. badanych uważa, że syn byłego premiera jest zamieszany w aferę Amber Gold. O tym, że trudno to ustalić, jest z kolei przekonanych niecałe 5 proc. Polaków.

Głos w sondzie Wirtualnej Polski oddało już ponad 25 tys. internautów, ale liczba nadal rośnie. Tu możesz zagłosować.

Spięcie na komisji ds. Amber Gold. Giertych chciał przeprosin od Marka Suskiego

Przesłuchanie pokazało, że to nie Michał Tusk gra pierwsze skrzypce. To pojedynek Romana Giertycha i Marka Suskiego najbardziej przykuwa uwagę. Zwłaszcza ten drugi daje znów popis. Podczas prac komisji zapytał syna byłego premiera o tajemniczy rachunek. Niestety, nikt nie wiedział o jaki.

d33yt0a

Podziel się opinią

Share
d33yt0a
d33yt0a
Więcej tematów